Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Biszex vagyok? Ki lehet ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mukrisz kérdése:

Biszex vagyok? Ki lehet ebből nőni, vagy lehet ezt egyáltalán biszexségnek nevezni?

Figyelt kérdés
Eddig csak a fiúk érdekeltek, de egyre többet ábrándozom lányokról is, bár inkább csak úgy vettem észre, hogy szexuálisan vonzódom hozzájuk, (meg persze barátsággal, ragaszkodással), meg nagyon vonz engem az, ha leképzelem, elolvasom, hogy mit csinál egymással két meleg pasi az ágyban, és nekem úgy eleve a csajosabb pasik jönnek be, én meg lány létemre elég fiús vagyok, a hajam is nagyon rövid.
2012. máj. 25. 12:03
 1/5 A kérdező kommentje:
uhh, azt elfelejtettem mondani, hogy 14 éves lány vagyok.
2012. máj. 25. 12:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Változókorban vagy, érhető a hormontúltengés, majd ha lenyugszik akkor tudod eldönteni melyik oldalon maradtál.
2012. máj. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Én is ilyen voltam, még "barátnőm" is volt, két hét után már rémálmok gyötörtek és rájöttem hogy semmi keresnivalóm egy lánnyal. Pont ugyan olyan voltam mint te, érdekeltek a melegek is, stb... Szóval ezt 18 éves koromra kinőttem, most megyek férjhez, és már egyáltalán nem érdekelnek a lányok, csak ne menjenek a szerelmem közelébe :DDD
2012. máj. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem nősz ki belőle, most még csak biszex vagy, utána triszex leszel
2012. máj. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, először a melegek érdekeltek, most kb 5 évvel később, leszbikus vagyok. Veled persze nem biztos, hogy így lesz, de sajnos nem nagyon van választási lehetőség ilyen helyzetekben. :)
2012. máj. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!