Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus vagyok? Segítség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok? Segítség?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy már fiatalabb koromban is tudtam, hogy vonzanak a lányok, csak akkor még nem tudtam, mi ez az érzés.

Viszont újabban elkezdtek érdekelni a fiúk is, viszont csak akkor tudnám elképzelni, hogy egy sráccal legyek, ha szeretem, viszont úgy egy ismeretlen pasira nem tudok felizgulni, akármilyen jól néz is ki.

Most akkor leszbikus vagyok? Vagy már biszexnek számítok, azt tekintve, hogy ha szeretek egy srácot, akkor fel tud izgatni?

15l


2012. okt. 21. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
kamasz vagy .D
2012. okt. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
biszex vagy akkor
2012. okt. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha még nem szexeltél senkivel,akkor még semmi nem vagy ,majd ha oda jutsz,és nem megy csajjal,akkor nem vagy az.
2012. okt. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

biszex vagy/lehetsz :D


Ajánlok egy gruppent 1 pasival és 1 csajjal körülötted tuti élvezni fogod :)

2012. okt. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Kb egy cipőben járunk..

15/L

2012. okt. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Először is gratulálnék a válaszadóknak!

Főleg annak, aki erre a szerencsétlen 15 éves lányra ennyi alapján kijelenti hogy leszbi.


Nem, egyáltalán nem biztos hogy leszbi vagy. Ezt kamaszkornak hívják.

A nemi beállítottság 18-20 éves korodra alakul ki véglegesen.

2012. okt. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
En bisex vagyok,velem is igy kezdodott.
2012. okt. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!