Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány kicsit duci az baj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány kicsit duci az baj?

Figyelt kérdés

165 centi vagyok

és 58-60 között mozgok.

Viszont dagadt vagyok nagyon.

A lábaim hatalmasak,a csípőm is,a karom meg minden....

Mamám nagyon kritikus velem és szerinte is kövér vagyok.

Nagyon gáz ha van egy nőn felesleg?


2012. okt. 21. 21:07
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:

akkor itt egy másik

Ezen jobb.

Ez a másik kép után készült


[link]


Itt a hasam tetszett nagyon.Ilyen akarok megint lenni mert most hasra nagyon sokat híztam

2012. okt. 21. 22:07
 32/44 anonim ***** válasza:
A modell divatlapokon nem a nők hasát miniatürizálják, hanem a csípőjét húzzák szét, hogy úgy tűnjön, hogy nagy segge van. Sajnos a média a torz ideákkal hamis sugallatokat ad és így hat a mai befolyásolható tinikre, akik persze vakon követnek mindent. :(
2012. okt. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:

Nekem téynleg ilyen széles a csípőm és imádom:)

Szeretem az alakom alapból,csak tipikusan az az alkat amire ha felmegy egy ici pici felesleg is akkor már csoffadtnak néz ki...

2012. okt. 21. 22:11
 34/44 anonim ***** válasza:
Teljesen jól nézel ki az aktuális képen is, nem csak a vékony derekú régin. Nem ezen fog múlni, hogy mennyire tetszel valakinek, ez csak neked kell :) Persze az meglátszik a kisugárzásodon, ha nem érzed jól magad a bőrödben...
2012. okt. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
Automatikusan mutogatod a képeid:) Nem vagy szégyelős. Továbbra is azt tudom mondani, hogy nem vagy annyira duci, hogy muszáj lenne lefogynod.
2012. okt. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:

De az aktuális képen is befelé megy a derekad basszus.

Így néz ki egy kövér: [link]

Így néz ki egy telt idomú:

[link]


Így néz ki egy anorexiás aki nincs megelégedve magával:

[link]

2012. okt. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:

Azért mutatom hogy lássátok a különbséget

Mert már rohadtul idegesít hogy mindenhonnan azt kapom hogy hülye vagy meg,anorexiás meg idióta..fa*szom.Nem igaz hogy mások nem látják.....

2012. okt. 21. 22:25
 38/44 A kérdező kommentje:
Az a telt idomú nálam már az extrém kövér kategóriába tartozik
2012. okt. 21. 22:26
 39/44 anonim ***** válasza:
Elég komoly fogalomzavarban szenvedsz... Ez az extrém kövér: [link] az csak egy átlagos alkatú nő, akin éppen van néhány kiló fölösleg.
2012. okt. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:

erre a nőre már szavak nincsenek...

lehet én vagyok túl igényes...

2012. okt. 21. 22:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!