Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, akik vallottátok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik vallottátok már be srácnak, hogy tetszik nektek! Hogyan csináltátok? Mi lett a vége? :D

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert van egy srác, aki eléggé tetszik. Ami azt illeti 10-ből 11-es nálam, tökéletesen az esetem. :D És szeretném ezt tudatni vele is, de még soha nem kezdeményeztem, nem akarok leégni, és azt se akarom, hogy a kapcsolatunk rovására menjen, mert egyébként jóban vagyunk.

Ti hogyan csináltátok? Megérte? Mik a tapasztalatok? :D

előre is köszi.

17/L



2012. okt. 21. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Felvázoltam előtte, hogy mi van. A képembe vágta, hogy csak barátként tekint rám. Aztán 4 évnyi barátság után megszakított velem mindenféle a kapcsolatot.
2012. okt. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oh. :( Sajnálom, hogy így történt. :((
2012. okt. 21. 23:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Én megpróbáltam, nem érte meg van amikor már nem is köszön nekem pedig előtte jól megvoltunk mint barátok. Én írtam neki üzit és taliztam vele ott mondtam el neki,de a részéről én a friend Zone-ban maradok. De te azért megpróbálhatod. 17/L
2012. okt. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy neked se sikerült. :/

Most elbizonytalanodtam egy kicsit... Bár elméletben megyünk együtt bulizni, talán akkor kiderül, hányadán is állunk.

És jöhetnek még tapasztalatok! :))

2012. okt. 21. 23:11
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Én tudtam alapból , hogy nagyon bejövök neki, viszont engem ő csak szexuális téren vonz..megmondtam neki hogy akarom őt.

22L

2012. okt. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És? Mi történt ezután? :)
2012. okt. 21. 23:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Amíg nem tudod a másik hasonlóan érez e, addig nem jó konkrétan közölni semmit. Volt már pár rossz élményem,a legutóbbi sem sikerült fényesen. :D

Jóban voltam én is az illetővel. Már majdnem színt vallottam neki nagy nehezen, mire elküldött a fenébe kb. Akkor jöttem rá, hogy már nem is vagyunk jóban, csak azt felejtette el közölni hogy mi baja. De sebaj!


Én azt mondom előbb puhatolózz, aztán ha úgy látod van esélyed nála és van bátorságod, valld be neki! Úgy azért már akkor csak nem égsz le! :)

2012. okt. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Hát párszor smároltunk buliban, de neki van barátnője, ugyhogy semmi komolyabb.5-ös voltam
2012. okt. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!