Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik egy lány, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány, de elutasított. Akkor vége, más után kell néznem?

Figyelt kérdés
Nap mint nap látom és ez elég szar...
2012. febr. 22. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, más után kell nézned :S de gondolom ezekután nem nagyon fogtok beszélgetni, szóval próbálj ne rá koncentrálni, hanem nézelődj másik scaj után. amúgy belé is szerettél már?


18/F

2012. febr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy utasított el.
2012. febr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szerintem nem szerettem bele, csak mindig amikor meglátom, tökre bezsongok és eszembe jut, hogy úgysem lehet a barátnőm.


Az a baj, hogy én magamtól sose szólok hozzá, de ő szól hozzám és kedves, mosolyog. De az, ahogy elutasított, elég megalázó volt, így "az agyam már rég nem akar járni vele, csak a szívem", ha ez nem túl nyálas így leírva. Idegesít, mert ha nem kellek neki, és paraszt módon (abszolút nem udvariasan) küldött el, akkor hagyjon békén, köszönésen kívül ne bájologjon velem...

2012. febr. 22. 20:24
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavar akkor kérdd meg hogy redukáljátok a kommunikációt közöttetek. más ötletem nincs
2012. febr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos akkor felejtős. A lányoknak csak a külső számít, így ha azonnal nem kellesz neki, később se fogsz.
2012. febr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De én ezt nem értem, én kellettem már nála szebb lánynak, neki meg nem. De mi a fenéért szól hozzám, ha nem kellek? Most komolyan mondjam meg neki, hogy hagyjon békén?
2012. febr. 22. 20:43
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Hát annak a lánynak tetszettél, ennek nem, ízlések és ficamok. Attól még barátkozni akarhat.
2012. febr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha barátkozni akar valaki, akkor általában kulturáltan intézi az elutasítást, de őrá ez nem igaz.
2012. febr. 22. 21:04
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Nézd, elég szubjektív, h bejössz-e valakinek vagy sem. Talán meglep, de nem attól függ az ízlésünk, h hogy nézünk ki. És, ha valaki hozzád szól, az már azt jelenti, h tetszel neki? Ugyan már! Ha zavar, h bájolog veled, mondd meg neki, h téged ez zavar és, hogy nem tudsz túllépni rajta, ha nap mint nap beszéltek.
2012. febr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Én nem mondtam hogy az hogy hozzám szól, jelent olyat, hogy tetszem neki.


Csak azt mondtam, hogy ha szimpatikus vagyok neki csak ép nem tetszem, akkor ne bunkó módon kosarazzon ki. Nem értesz egyet?

2012. febr. 22. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!