Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az idézetr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről az idézetről? 21L

Figyelt kérdés

" Érthetetlen. Egyszerűen amikor meglátom a gyomrom mintha teljesen összeszorulna és a szívem is össze vissza kalimpál. Ezeket az érzéseket váltja ki belőlem Ő. Egy olyan ember, akit nem is ismerek. De a puszta látványa annyira lenyűgöz, hogy ismeretlenül is megkapná a szívemet és annak minden szeretetét. Érthetetlen. Felejtenem kellene? De mit felejtsek ha egyszer nem is ismerem? Felejtsem a szemét, arcát, nevetését, illatát és mozdulatait? Nem. Azt semmiképp. Hogy is felejthetném el azt az embert aki ilyen erős és hatalmas érzéseket vált ki belőlem? Nem. Bármit eltudnék viselni, de ilyen különleges ember felejtését azt nem. Mi maradna akkor nekem? Üresség. Határtalan és mély üresség.."


én most hasonló helyzet vagyok nagyon elkeseredve:(


2012. okt. 21. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
érdekes a szerelem
2012. okt. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ugyanez, csak én ismerem, vagy legalábbis azt hiszem, hogy ismerem valamennyire

de a többi szóról szóra

én is el vagyok keseredve, de olyan régóta tart, hogy szinte már "megszoktam", ezzel élek együtt

2012. okt. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az alanya túl sok jelentőséget tulajdonít valaminek, amiről önmaga se tudja hogy mi. Ugyanis a személyt nem ismeri. Vagy szexhiány vagy szeretethiány állhat a háttérben szerintem.
2012. okt. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

" amikor meglátom a gyomrom mintha teljesen összeszorulna és a szívem is össze vissza kalimpál. Ezeket az érzéseket váltja ki belőlem Ő. Egy olyan ember, akit nem is ismerek. De a puszta látványa annyira lenyűgöz, hogy ismeretlenül is megkapná a szívemet és annak minden szeretetét."


Nincs tisztában magával.

A gyomor birtoklással kapcsolatos érzéseknél és önértékeléssel kapcsolatos érzéseknél ad életjelt.

A szívtájékon érezhető dolgok függnek össze a szeretettel.

2012. okt. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

igazából régóta tart nekem is ez a plátói dolog, kb 3 éve... eléggé tanácstalan vagyok,mert így még esély sincs hogy normális kapcsolatokat alakítsak ki,mert mindig visszah

úznak az iránta való érzéseim

2012. okt. 21. 23:18
 6/7 anonim ***** válasza:
akármilyen nyálas is, aki volt már szerelmes az tud azonosulni a fenti idézettel.
2012. okt. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
plátói szerelem... Mikor nem ismered annyira, de mégis belezúgtál illatába, mosolyába kedvességébe stb.
2012. okt. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!