Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van velem? Ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? Ez normális?

Figyelt kérdés

kis koromban sokat voltam fiúk társaságában, szóval a kiskocsi jobban vonzott mint a barbie, ez érthető a sok fiú miatt.oviban is szinte csak fiú barátaim voltak aztán suliban is de így 6.-tól kezdve elkezdtem a lányokkal is haverkodni és egész jól beilleszkedtem. (ez volt egy kis élettörténet, na de itt az én "problémám") akárhányszor megpillantok egy szimpatikus csajt akkor mindig olyan érzés van bennem, hogy "jaj de oda mennék hozzá és beszélgetnék vele", meg így barátaim között is vannak ilyenek hogy tök boldog leszek ha odajön hozzám beszélgetni vagy akármi...ezt még foghatnám arra hogy kiskoromban keveset voltam lányokkal és most vágyom a társaságukra, de az megijeszt, hogy amikor pl 2 hete voltunk kirándulni egy másik suli osztályával, és ott volt egy csaj akit ismertem már régebbről mert együtt jártunk edzésekre meg ugyan azzal a busszal mentünk stb és azon a napon is tök jól elvoltam vele, aztán az egyik pihenőnél jött az egyik barátja és mondta neki hogy "emlékszel miben egyeztünk ugye? na most kérem azt a masszást!*nevetve mondta*". na hát ilyenkor eléggé féltékeny lettem, meg aztán amikor mondta a nekem ismeretlen csajnak a barátnőm hogy vegye le a melegítőjét és úgy elkezdte maszírozni akkor szabályosan libabőrös lettem, aztán elkezdett közben hülyéskedni hogy mondjuk amikor a lapockáját gyúrta a csajnak akkor így "véletlenül" előre csúsztak a kezei, meg amikor a derekát akkor is félreérthető pózokba rakta a kezét meg ilyenek, és attól , kimondom: beindultam...szóval olyanok jártak a fejemben hogy "bárcsak engem maszirozna így"...

(ja és amúgy egész helyes lány, mindig vidám és kedves na meg persze nem kicsit perverz)


ez csak az egyik eset.....már megfordult a fejemben hogy mivan ha leszbi vagy esetleg biszex vagyok? mert fiúkra úgy nézek mint párra, pl:"jaj de helyes ez a fiú, szívesen lennék a barátnője", de lányoknál meg ez van hogy ha látok ilyesmit akkor beindulok tőle, de hogy én most egy másik lánnyal élném le az életem, azt nem tudom elképzelni...


mi a véleményetek, van erre valami magyarázat, esetleg csak nagyon kíváncsi vagyok, vagy mi van velem? tapasztaltatok ilyesmit? [bocsi a hosszú leírásért]


nyolcadikos/lány



2012. okt. 21. 23:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%

biztos nem normális ha nyolcadikos lányként ilyen sok mindent írsz ki magadról az interneten, ahelyett hogy elmondanád azt ami a pici szívedet nyomja a szüleidnek.

biztos meghallgatnak nem?

2012. okt. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Kamaszkorban előfordul az ilyesmi, átmeneti is lehet (fiúknál is, lányoknál is, míg megtalálják a nemi identitásukat). Persze, talán az leszel.


A gyerekkorod annyira nem lényeg, én is sokat játszottam fiúkkal (bár legjobb barátom lány volt, mindig), rengeteg kisautóm volt, nálam "heterobbat" mégse igen tudnék elképzelni.

2012. okt. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

1: Ha voltál kamasz lány/fiú, tudhatod, hogy nem mindig jó ötlet. Ilyenkor sokminden kavarog az emberben. A szülő meg ezeken már túl van, nem emlékszik rá, és annyit lát az egészből, hogy "te jó ég, az én lányom nem lehet leszbikus!" vagy: "már megint hülyeségeken jár az esze, biztos a lökött barátnői az okai!"


Én ritka szerencsés voltam (bár nem volt ilyen)- szinte mindent meg tudtam a szüleimmel beszélni. És igyekszem majd az én gyermekeimet is meghallgatni. De a dolog néha nem fekete, vagy fehér.

2012. okt. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
elsőnek: sajnos nem tudok túl sokat beszélni szüleimmel, nincs valami jó kapcsolat köztünk ...és én nem vagyok csitri vagy ilyesmi (tudom hogy nem írtad de tuti hogy gondoltad)..attól hogy ezt így leírtam ide teljesen anonym módon, nem hiszem hogy bármi probléma lenne... azért írtam részletesebben egy kicsit hogy a válaszolók értsenek mindent...
2012. okt. 22. 00:02
 5/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Pont ilyen kérdések megválaszolására jött létre a Háttér telefonos segélyszolgálat.

[link]

Nyugodtan hívd fel, segíteni fognak.

2012. okt. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Néha a túlzott rajongás is átcsaphat erotikus érzelmekbe egy azonos nemű barát/barátnő iránt. Nem az illető neme számít ilyenkor, hanem a személy. Egy srác is írt ki hasonló kérdést, hogy talán szerelmes a haverjába. De csak iránta érez "vágyat" a többi fiú iránt nem.
2012. okt. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Értem...szoval akkor ez nem feltétlenül jelenti azt hogy leszbikus vagy biszex vagyok, ugye?
2012. okt. 23. 11:49
 8/19 anonim ***** válasza:
Így van.
2012. okt. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

hála istennek...mármint, bocsi, nem akarok megsérteni egy meleget sem, csak hát eléggé homofób környezetben élek :SSS


amúgy mindig mondom magamnak hogy ez normális, csak kíváncsi vagyok meg stb, de pl amikor nézem facebookon hogy kik vannak fönt chat-en, folyton ezt a lányt keresem, dobog a szívem jó gyorsan, és ha meglátom hogy fennt van akkor boldog leszek, de ugyanakkor nem merek ráírni, hátha azt gondolja magában, hogy jajj ne már megint ez a csaj....(nem szoktunk facebookon beszélgetni)

2012. okt. 23. 19:28
 10/19 A kérdező kommentje:
és ez meg így elbizonytalanít :SSSS
2012. okt. 23. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!