Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legesleges legtutibb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legesleges legtutibb módszer hogy enyém lehessen egy jó csaj?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék már egyet...
2012. okt. 21. 23:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
veszel magadnak egyet
2012. okt. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézz ki jól, legyen izgalmas a személyiséged, legyél jól szituált.
2012. okt. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A legtutibb és legkevesebb energiával járó kétségkívül: ha csinos vagy és helyes. A környezetemben az ilyen fiúknak van garantáltan barátnőjük, bármilyen nők közé kerülnek.

Még az egyébként anyagias csajok is összejönnek velük, úgy is, ha szegények.

2012. okt. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
jaja megszányják őket a gazdag lányok is
2012. okt. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem gazdag lányokról van szó és nem megszánásról. Épp az olyan csajokról írtam, akik egyébként előszeretettel pénzes fickókkal kavarnak.

Persze, a gazdag lányoknak is ők jönnek be legvalószínűbben.

2012. okt. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

legyen sok pénzed és megszerzed őt. beülteted magad mellé kocsiba és meg is néz mindenki az utcán :))

[link]

körülbelül 26millió ft, nemsok XD mondjuk ezért legalább 260 luxuskurvät kapsz :D

2012. okt. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát igen. Aki ingyen nem kap, annak csak ez a megoldás marad.:)

Mondjuk részben megértem: ha valaki saját magánál, előnyös külsejénél, stb. fogva nem vonzó a másik nem szemébe, kénytelen tűrni hogy lehúzzák jó sok pénzzel. Ez van.

2012. okt. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Légy vonzó, kellemes társaság. Nem kell nagy dolgokra gondolni. Élj egészségesen, sportolj valamit (ne gyúrást!!!), mondjuk fuss, ha fogynod kell ilyesmi. Adj magadra, ne legyél slampos (de divatmajom se). Járj emelt fővel, legyen tartásod, de legyél nyitott, kedves (ne beképzelt, b_nkó, mert akkor ilyen kis önbizonygató csajokat szedsz össze, akik meg akarnak nevelni).
2012. okt. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

00:11

én ilyen srác vagyok, és mégsincs barátnőm. Illetve lehetne, de elég magasra tettem a mércét..

2012. okt. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
vegyel ki egyet allami gondozasbol..
2012. okt. 22. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!