Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sezerethet valaki olyat, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sezerethet valaki olyat, akit még sohasem látott élőben? (tov. Lent)

Figyelt kérdés

Tavasszal megismerkedtem egy török fiúval, először barátságként indult, de én egyre többet érzek iránta. Elszeretném neki mondani de mindenhonnan törölte magát tegnap, így én sehogy se tudom elérni. Csak hülyített ?

Jobb lenne végleg elfelejtenem ? 17l


2012. okt. 22. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez nem szerelem, max. plátói (de inkább az se).

Ismeretlen török fiúval neten ismerkedni meg nem egy életbiztosítás, örülj neki, hogy törölte magát, és keress egy olyan fiút, akivel egy nyelvet beszéltek és találkozni is tudtok...

2012. okt. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Látom félig megtanultál törökül :D "Sezerethet"

ha nem tudsz róla semmit, akkor nehéz lesz elmondani neki.

Felejtsd el.

2012. okt. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lányok!!!!!!!

Vigyázzatok a más kultúrából származó fiúkkal!

Olyan körülmények közé kerülhettek, hogy az életetek is tönkre mehet. Más vallás, más kultúra, más szokások, más jogok. Már ha van egyáltalán joga egy nőnek.

Olvassátok el a " Lányom nélkül soha " Című könyvet.

Nálatoknál okosabb és érettebb nő miként járhat , ha nem számít ezekre a dolgokra. Persze van kivétel is. Van egy rokonom. Az anyja otthagyta őt és a testvérét és a férjét. és itt Magyarországon egy reikis guruhoz költözött. A családnak óriási törés volt az életében. A lány , hogy a bánatát csillapítsa, ismerkedni kezdett, és összejött egy afgán emberrel. Most Németországban élnek, van két gyerekük. Nincs információm arról hogy milyen az élete, de a fényképek alapján, amit küld néha ítéljétek meg ti: A család úgy néz ki, hogy a férj egy borzas Afgán férfi, a feleség egy csadorból kukucskál ki, a fiú önfeledten játszik a kislány pedig földig érő ruhában a konyhapulton tesz vesz. Ezek a képek jönnek, csak a helyzet más.

Milyen kellemes lehet a fekete csador alól kukucskálni? És mi vár a kislányra?

Gondolkozzatok!

2012. okt. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Javítanám *Szerethet

1. köszönöm igazad van úgy lesz a legjobb .

2. Köszönöm, hogy szóltál :D

2012. okt. 22. 10:01
 5/7 A kérdező kommentje:

4. Én már láttam a "Lányom nélkül soha" cimű filmet.

A válaszodat pedig köszönöm, ezen tényleg jobb elgondolkozni.

2012. okt. 22. 10:05
 6/7 anonim ***** válasza:
A kérdésre felelve létezhet. A szerelem nem külső! A szerelem belső érzések és ahoz nem kell a szemed:) Hülye aki azt mondja, hogy igen. Jogosan érezhetsz valaki iránt akit még soha nem is láttál. A török fiúval meg óvatosnak kell lenni, mert más kultúrában élnek. Nem feltétlen jelent rosszat, de végződhet nagyon rosszul is. Nem kell áltanosítani se, mert ha hallunk valami rosszat egy kultúráról. Azért nagyon oda kell figyelni olyankor! Kérdezd meg először inkább, hogy miért törölte magát mindenhol mielőtt elmondod az érzéseid.
2012. okt. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hatos, mielőtt lehülyézel valakit, gondolj bele (ha tudsz): szerethetünk igazán valakit, akit még sosem láttunk, nem éltünk együtt vele, nem láttuk hétköznapi helyzetekben?

Ugye, hogy nem...Vagyis bizonyos értelemben igenis kell a szem. A netes ismeretség olyan, amilyen, ennyi info alapján megbízni bárkiben is hatalmas felelőtlenség, szerelmet hinni meg ráadásul butaság is.

2012. okt. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!