Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy hónapja figyeltem fel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónapja figyeltem fel egy srácra. Tegnap mikor bejött vásárolni, azt hittem kiugrik a szívem, remegett a kezem, még egy óra múlva is! Ha meglátom tiszta zavarban vagyok. Mit tegyek, h. ne lássa rajtam, és ő lépjen?

Figyelt kérdés
SOS.SZERELEM?
2012. okt. 22. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Te miért nem tudsz lépni ha ennyire tetszik? Meg vagy érte bolondulva, Ő meg lehet, hogy még észre sem vett, de már azt várod, hogy nyalja a feneked, azaz udvaroljon? Hát szerintem jobbat érdemel nálad, már bocs....
2012. okt. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mert úgy gondolom,hogy a férfinek kéne lépnie először.Bár manapság ez már fordítva megy,a nők többsége lerohanja a kiszemeltjét,de erről meg a férfinak megvan a véleménye.A többségük azt szereti ha ő "vadászhat" egy nőre.

A seggnyalást pedig nem értettem a válaszodban.

2012. okt. 22. 14:20
 3/6 anonim ***** válasza:

"nyalja a feneked, azaz udvaroljon"

egyáltalán észre vett már? Tudja, hogy létezel, megéri-e érted "vadászni"? Ha még oda sem mész hozzá, akkor ne várj semmit.

2012. okt. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Észrevett,mert többször figyelt.Szerinted mit csináljak?Nem szeretném lerohanni.Az a baj,h.ha meglátom leblokkolok,ilyen még soha nem történt velem.Ezért nem értem magam,hogy lehetek ilyen béna?
2012. okt. 22. 14:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Mutatkozz be neki. Ismerkedjetek. Szerintem itt már csak felkapja a fejét és lépni fog. Ha néz téged, azaz szemezik veled akkor tetszel neki. Hogyan ne légy feszült? Nem tudom, ő is csak ember, te is az vagy. Te ismered magadat nem Én. Na sok sikert!
2012. okt. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ok,köszi :)
2012. okt. 22. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!