Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, hogy ha egy lány a srác mellkasáig ér?

Figyelt kérdés
2012. okt. 22. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
szóval durván a bimbói alá? hát biztos vicces kicsit :)
2012. okt. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
Nem.
2012. okt. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nem ,csak fordítva :D
2012. okt. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ha a lány fiatalos, lehet pedofílnak nézlek. De ha nem, akkor mitérdekel.
2012. okt. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 VVMMvvmm ***** válasza:

Valami beteg fazon teszi fel ezeket az idétlen magasság

fóbiás kérdéseket?

2012. okt. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, ha kerti törpével jársz?! Te égsz vele az utcán.
2012. okt. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én abban hiszek, hogy mindenki találja meg a magasságához illő partnert. Ami kb. ugyanolyan magas kell legyen. Szerintem rém hülyén néz ki egy 2 méter magas pali mellett egy törpicsek lány. Ha elképzelem szex közben, azért kuporoghat a pali rendesen, előre röhögöm őket. Ezért tartom furcsának azt is,ha egy 150 centis fickó egy 175 centis nőért dobog. Miért? Annak úgyse fog kelleni, mert kisöcsi feeling. De egy vele egy alacsonyságú lánynak meg simán kelhet, és az alacsonyak közt is vannak igazán gyönyörűek, kedvesek, különlegesek. Azért jó a normál magasságban lenni 170- 180 közt, mert azok az igazi jolly jokerek, akik a végletek embereihez is meg egymáshoz is jók. A végleteket én inkább hátrányban részesítem, bár ezt nem kell annyira negatívan felfogni.
2012. okt. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!