Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány lelép, miután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány lelép, miután írok neki, azt jelenti, hogy nem jövök be neki?

Figyelt kérdés

Visszaírt, aztán írta, hogy mennie kell, mert holnap korán kel (kb 5 perce volt :D (23:16 van) ).

De most is aranyos volt, dobálta a hangulatjeleket, délután is beszéltünk, akkor meg még jobb arc volt. :D


Kedves és érdeklődő szokott amúgy lenni, volt, hogy ő írt, bár ez egyszer fordult elő a 4-5 beszélgetésből... :DD


Azt tudom, hogy nem volt még pasija, lehet, hogy csak a "nehezen meghódítható" fajta?


2012. okt. 22. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
nem. azt jelenti hogy lefogyott a 100mb-os Vodafone-os mobilnetje
2012. okt. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem velem beszéltél??????:DDD

Pont kb 5 perce fejeztem be így egy beszélgetést :DD

2012. okt. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lebuktál!
2012. okt. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rezső, te vagy az?! :O
2012. okt. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mond neked az valamit hogy "

csukd be az ajtót?"

Mert akkro veled dumáltam xddddd

2012. okt. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hála a papnak nem :DD
2012. okt. 22. 23:39
 7/7 A kérdező kommentje:
de mér írtad ezt a srácnak?
2012. okt. 22. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!