Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány azt mondja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt mondja egy fiúra, hogy aranyos az azt jelenti, hogy nincs nála esélye, de bekerülhet a friend zoneba?

Figyelt kérdés

Rám gyakran mondják és ha még azt is megtudják, hogy nem volt bnőm akkor meg még inkább aranyosnak vélnek. Azt, hogy helyes vagyok nagyon ritkán mondják. Tehát ronda lennék? :/ :S


18/F



2012. okt. 21. 12:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért kell ennyire bonyolítani a dolgokat?Rád mondták kész.Az aranyos nem függ össze a rondasággal.
2012. okt. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem jelenti azt hogy nincs esély. Én is a páromnak először azt mondtam hogy kedves. A rondasággal kapcsolatban meg mindenkinek más tetszik :) 19/L
2012. okt. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Én mondtam már olyan srácnak, hogy aranyos, akiért egyébként oda vagyok. :) Nem tudok rá mást mondani, ha egyszer olyan kis aranyos. :DD
2012. okt. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

Én ha azt mondom egy fiúra, hogy aranyos, az nem azt jelenti, hogy nincs esélye nálam, hanem hogy tetszik és bejön.


23/L

2012. okt. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Pontosan. Ha tetszel egy lánynak, akkor nem aranyosnak nevez, hanem jóképűnek, szexinek, jó pasinak. Aranyosnak azt nevezik, aki belsőre szimpatikus nekik, de külsőre nem jön be.
2012. nov. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
Én nem mondom a rusnyákra, hogy aranyos :D
2012. nov. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én rusnya vagyok, mégis sokan neveztek már aranyosnak :P
2012. nov. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát...én végül is csak azokra a fiúkra mondom, hogy aranyos, akik tetszenek és járnák velük.
2012. dec. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bármilyen meglepő, nálam azt jelentené, hogy aranyosnak véllek, se többet, se kevesebbet. Ami pedig magát a tulajdonságot illeti, abszolút nem azok közé tartozik, amelyek kizárják a közös jövőnket vagy azt, hogy férfinak számíts a szememben.
2013. szept. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha egyszer minden jó lesz akkor majd az Aranyos faszik D.ugnaka Rusnya nőkkel a Sexy nők meg az aranyos faszikra lesznek féltékenyek. Én meg sikitva Fogok Hányni a Kondenzátormegerősitésre... WEHWHEWHE xDDD


23 éves. Soha nem volt nője F.

2013. szept. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!