Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, ha férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha férfiként több bókot kapok férfiaktól, mint nőktől?

Figyelt kérdés
2012. okt. 23. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem a Kék Osztrigába kéne járni
2012. okt. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Olyan ismerősök, akik csajoznak és barátnőjük is van. :D
2012. okt. 23. 13:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen fajta bókokat kapsz. Ha pl. a kocsidat dicsérik, vagy a sportteljesítményedet, nincs ok aggodalomra. A "de jól nézel ki", "milyen jó a hajad" típusú kommentek viszont tényleg furák egy férfitól, egy másik férfinak címezve...

A nők meg általában nem szokták csak úgy szórni a bókokat a férfiakra, nem akarnak "udvarolni". Attól még tetszhetsz nekik :-)

2012. okt. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát a vicces az, hogy pont a kinézetemre utalnak leggyakrabban, és legtöbbször az arcomra, pedig én egy átlagos, ráadásul eléggé vékony, nem egy kimondottan sportos izomzatú fickó vagyok, mint például egy versenyúszó. Annak ellenére, hogy tényleg sportolok, a testem nem a nők kedvence fajta ideálokra hasonlít.
2012. okt. 23. 14:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha fiúkoleszba vagy és így mondják. "JAj olyan kis helyes vagy." "KIs baba arcu" az a középsulis sok fiú bezárva egy helyre úgymond vicces b*zulás. ha nem akkor veszélyes
2012. okt. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Velem egykorú huszonéves ismerősök mondogatják néha. Persze, nem viccelődős formában, csak furán hat, hogy lányoktól és nőktől nem kapok ennyi dícséretet.
2012. okt. 23. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!