Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális, hogy undorodom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy undorodom a testesebb férfiaktól?

Figyelt kérdés
Pár éve jártam egy fiúval, aki aranyos volt, viszont nem annyira jött be, de gondoltam nem hordhatom fönn annyira az orromat, hogy nem járok vele ha már jól elvagyunk. Aztán az lett a vége, hogy megundorodtam tőle, a testétől, és nagyon csúnyán szakítottam vele. Nem volt kövér, csak egy kicsi súlyfeleslege volt. Utána jártam egy szálkás fiúval, ő bejött, úgyhogy nem vagyok leszbi vagy ilyesmi. De most azt érzem, hogy csak olyan fiúba tudnék beleszeretni, aki túl magasra teszi a lécet és minimum egy topmodellnek vagy futóbajnoknak kéne lennie. Ez nem oké így szerintem. Veletek volt már ilyen?
2012. jan. 19. 23:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%

Ismerős...

Figyelj normális..Mindenkinek más tetszik és más az,ami nem tetszik.A lényeg,hogy nem szabad úgy összejönni senkivel,hogy nem vonzódsz hozzá maximálisan fizikálisan....

2012. jan. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Volt, de már kinőttem.
2012. jan. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

hmm. biztos jogos, bár az "undorodom" szó a magamfajta fiúk számára kicsit sértő... te se lehetsz tökéletes...

18/F 85Kg.

2012. jan. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%
ez már volt....te biztos az a önimádó...huu, de jó csaj vagyok..az előbbről.
2012. jan. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Darkkingdom ***** válasza:

Így van ahogy za utolsó mondja...ha kövér sem volt csak súlyfelesleg,és ezt aszót hazsnálod hogy undorodsz tőle...azért kiváncsi lennék te hogynézelki!

inen látszik hogy csak atest a lényeg,ész nem kell!

Sokszor a molettebb férfiak mackós férfiak hiddel hogy életviámabbak és tán még beszélgetni is tudsz velük... de ahogy írták talán kinövöd!Majd mikor kapsz eg ynagy pofont te is hogy figyelj csajszi kajak csúnya vagy nem kellesz... majd észbekapsz!


Lehet engem is offolni de hogy lehet használni ezt a szót hogy undorodom tőle!!!!de jól megvoltunk meg aranyos cska volt rajta felsleg és undorodom tőle!

2012. jan. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
nem akarok senkit megsérteni
2012. jan. 19. 23:45
 7/19 A kérdező kommentje:
ezek érzések, amiket nem tudok befolyásolni
2012. jan. 19. 23:47
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Nekem is csak a minimum 10/9-es csajok jönnek be:P
2012. jan. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%

hát, én is undorodom a kicsit vastagabb lányoktól..

Svédországban élek, és alig van itt lány aki tetszik, lehet aranyos arca van, de a teste úgy néz ki mint egy körte, túl vastag combok ha valaki látott olyan lányt, egyáltalán nem néz jól ki. De hát itt bunkó az ember ha nem tetszik neki az igénytelen lányok.. (ha 20 évesen hájas segge van, akkor hogy néz ki majd 10 év múlva)


Magyarországon, egész nap kanos vagyok, mert a legtöbb lány vékony testalkatú, és csinosabban is öltözködnek.


Szóval, nekem normális,, nem értem valaki hogy tudja annyira leszarni a testét hogy elhízik akár fiúról vagy lányról van szó.. Ès tudom hogy bunkónak tartanak sokan, hogy így gondolkodom, de ez van.. Nem akarnék egy csúnya lányt haza hozni, sajátmagamat égetni..

21/F

2012. jan. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%
utolsó: elhízásnak vannak genetikai okai, valamint életvitelből való okai. én sajnos mindkettőből kaptam. szüleim se soványok, az ő felmenőik se, valamint programozó vagyok, egész nap gép előtt ülök. De minden este futok, egészségesen eszek, de ez is kevés. És kiváncsi vagyok hogy 40 évesen neked milyen sörhasad lesz...
2012. jan. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!