Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mire véljem?

Figyelt kérdés
Ma elmentem moziba egyedül, mikot vettem a jegyet egy állato cuki srác állt mellém. Megkérdezte hogy mit fogok megnézni, és ő is arra vett jegyet. A moziba mellém ült. Tök jól beszélgettünk , igaz ilyen semmilyen dolgokról, és amikor a filmben a főszereplő megcsókolta a csajt magához húzott és megcsókolt O.o. Teljeseb sokkos lettem. Aztán a film végén megadta a telefonszámát és az email címét, az enyémet is elkérte majd lelépett. Szerintetek lessz valami ? Én 16 L , ő 17 F.
2012. okt. 23. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem csak álmodtad? :D Ilyet még csak filmekben láttam :)
2012. okt. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy flegmást kellett volna lezavarnod neki.

De ez az én értékítéletem.

Nem mindenki gondolkodik így.

Egy idegennel smacizni az finoman szólva ku rvás. Nem hiszem el, hogy a vízszintes felálláson kívül kíváncsi lenne rád.

Akit szeretek, azzal a csókolózás érzéki, de egy idegennel csak nyáladzás. Szerintem. Bár ha sokkos lettél, akkor az más. Akkor érthető lenne, ha le is feküdtél volna vele.

Nem hiszem, hogy a válaszom tetszene, de vállalom.

2012. okt. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ezt arra véljed hogy tetszel neki.... gondolom erre te is rájöttél. ha elkérte a telószámod e-mail címed majd felhív és ír neked. Gondolom azért lépett le mert vége lett a filmnek :D .de lehet hogy beépített ügynök akit megkértek arra hogy tudjon meg rólad mindent és öljön meg :)
2012. okt. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Talán igen, talán nem. Szerintem csak lyukra játszik.

Ha normális lett volna, elhív sétállni a mozi után. Vagy legalább félútig hazakisér.

Ha újra találkoztok azért ne olvadj a karjaiba. Nem aszerint lehet megismerni valakit, h mit mond el magáról, hanem h miket látsz tőle.

23L

2012. okt. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom.. Egyáltalán nem az a csaj vagyok aki ugrik ha egy srác bókol neki, egy kapcsolatom volt , de vége lett a nyáron. Avval a sráccal smároltam először és a mai napig utoljára. De valami oknál fogva nagyon vonzódom ahoz a sráchoz.
2012. okt. 23. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!