Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt barátom nagyon undorító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom nagyon undorítóan viselkedik, durván szid mindenkinek, pedig ő szakított. Ezt mire véljem?

Figyelt kérdés
2 hónapja szakított velem, eleve amiatt hogy nyár van, akkor már használjuk ki, legyünk szinglik, kavargassunk próbáljunk ki másokat...(mert már beleunt a kapcsolatba) 11 hónapig jártunk és éjjel-nappal együtt voltunk, mindent megbeszéltünk, sokat nevettünk együtt szóval jó kapcsolat volt. Aztán úgy volt, hogy jóba leszünk de nem jött össze, így eléggé összekaptunk és letiltott fb-ről azóta nem is kommunikáltam vele, nem kerestem, ő se engem, kb. 3 hét után felszedett egy új csajt. Közben úgy csinál, mintha én lennék a ribanc aki megcsalta, meg átb*szta, olyanokat mond pl. hogy annyira szétdugott engem, hogy már szexre se kellenék neki, meg hogy mikor szexeltünk mást képzelt oda... Most mondanám, hogy nem érdekel, de hogy lehet valaki ennyire undorító? Miért nem tud békénhagyni?
2012. aug. 16. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
A volt barátod egy hazug, tapló gyerek! Azért nem tud békén hagyni, mert hülye!
2012. aug. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Arra, hogy egy bunkóval jártál. PONT
2012. aug. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Másodiknál a pont...

Egy mondás: "Onnan tudod meg, hogy úriember-e, hogy hogyan beszél rólad szakítás után"

Valahogy így van.

2012. aug. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
El nme hiszem, hogy a kapcsolat alatt nem volt bunkó. Egyszerre nem lesz bunkó valaki. Lehet, hogy nem láttad a jeleket
2012. aug. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elvakította a rózsaszín köd. Megesik bárkivel :(
2012. aug. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sokat elárul valakiről, hogy hogy kezeli a véget ért kapcsolait. Ez nem pasi vagy csaj kérdés. Ez simán inteligencia kérdése. Ismertem olyan csajt (szerencsére nem velem járt) aki megpofozta a volt pasiját mikor szakított vele. És szerinte jogos is volt. Nem tudom ha válás lett volna akkor baseball ütővel veri szét?!
2012. aug. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De erre hogy reagáljak? Én eddig szépként gondoltam a kapcsolatra, most meg... Nem tudom. Kicsit bosszut is akarok állni de nem akarok a szintjére süllyedni..
2012. aug. 16. 16:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Terjeszd róla azt, hogy a pasikhoz is vonzódik :D
2012. aug. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!