Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Próbáljam feldobni a szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáljam feldobni a szexuális életünket (ha igen, mivel), vagy inkább hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés

Imádom a páromat, de még soha nem volt orgazmusom vele. 6 éve szeretem, és több mint egy éve élünk egymással szexuális életet. Gyakran megkívánom, de mire levetkőzünk, valahogy mindig elmúlik, és ha közben mégis újra megkívánom, tuti hogy tesz valamit, amivel elmulasztja..

És van még más is... Mindig is fantáziáltam más férfiakról, de azt normálisnak tartom, soha nem volt gond ezzel. Viszont kétszer picit tovább is ment a dolog... Egyszer egy helyes pasi mellett ültem a vonaton, és nem tudom hogy lehetne jól megfogalmazni... szóval 'kezeztünk' xD. Vagyis fogdostuk, simogattuk egymás kezét, kimondhatatlanul helyes hapsi volt. És esküszöm, ennyitől ráizgultam, és láttam, ő sem tudja már hogyan helyezze el a lábait.. Ekkor a párommal úgymond szünet volt köztünk, szóval lelkiismeret furdalásom sem volt. Abból nem lett több, mert a megbeszélt találkára nem tudtam elmenni, számot pedig nem cseréltünk..

Most nemrég, pedig elmentünk inni pár kollégájával, mindketten szingliként, és táncoltam pár pasassal... Az nem is nagy dolog, viszont mikor az egyik mellett ültem, úgy tettem a kezem, hogy hozzáérjen.. ő pedig viccesen szekált, húzta az exemet, ölelgetett stb. Persze nem gondolta komolyan... De valaha a párommal is így kezdődött, és ő tudja ezt... Nagyon féltékeny lett, és négyszemközt lehordta szegény pasit, pedig nagyon jófej egyébként.

Az eset óta úgy alakult, hogy újra járunk, de féltékenyebb, mint valaha. Nekem pedig fogalmam sincs, hogy ha alkalmam adódna rá, vajon megcsalnám-e őt vagy sem.



2012. okt. 23. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Vajon miért is vagytok még együtt?
2012. okt. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát, nem a jó szex miatt, az biztos
2012. okt. 23. 18:40
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Megcsaltad..."kezezés"... h törne el neked, remélem sose lesz már orgazmusod

Az én párommal 3 év alatt sem volt, mégis ha csak más férfira úgy nézek rá, bűntudatom van..nem h fogdosom

Kva...

2012. okt. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem neked valo partner.Mindig is keresni fogod,azt,aki felizgat.S ez már biztos,h. nem a jelenlegi párod.Nem vagytok osszenőve..keresd a megfelelo partnert
2012. okt. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Összeért a kezünk, fúj!.. De most komolyan, ki kért minősítést, prűd p!csa???! Különben is, akkor épp szünet volt köztünk, tehát jogosan feltételeztem, hogy megtehetem. Egyébként pedig tulajdonképpen hozzá utaztam, szóval nem gondolkodtam el komolyan a dolgon, csak játék volt, flört egy vadidegennel. A párom sem haragudott meg különösebben, mert ugyan kellemetlen volt neki, de igazat adott nekem abban, hogy úgy beszéltük meg, szünet lesz kettőnk között. Persze addig is tartott, alig bírta ki, hogy eljussunk az ágyig...
2012. okt. 24. 16:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy féltékeny pár borzasztó, akár van alapja, akár nincs. Persze tudom, hogy mondani könnyű, hogy szakíts, de szerintem ez a helyes út. Rövid távon rossz lesz, de az csak átmeneti. Ráadásul ha tartósan nem jó a szexuális életetek, az sem hiszem, hogy ennyi idő után már tartósan javulni tudna. Legalábbis én a környezetemben erre nem láttam még ellenpéldát. Átmeneti javulás lehet, meg nyilván nem lehet semmit százszázalékos biztonsággal megjósolni, de ez a véleményem: hagyd a fenébe.
2012. okt. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem 4 év után sikerült elérni, hogy igazán jó szexuális életünk legyen. Én is nyitottabb lettem, jobban mondom neki, hogy mit hol hogyan, ő is kitartóbb. Már nem szégyenlek felvetni extrémebb dolgokat, ilyesmi...

Én drukkolok neked ,mert ha minden más stimmel szerintem jó kommunikáció segítségével megoldhatóak lehetnek a szexuális problémáitok. A féltékenység tényleg nem jó, megmérgezheti a kapcsolatotokat.

2012. okt. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!