Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szexik ezek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szexik ezek a csajok? (link)

Figyelt kérdés

Szerintem tök nagy és kövér a fenekük, viszont az összes pasi megnézi őket.

Itt a GYK-n meg hasonló lányokat mégis mindenki ledagadtoz.


http://www.youtube.com/watch?v=fMRFWaeZ3pc



2012. okt. 23. 20:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Megnézik, mert nem láttak még ilyet XD
2012. okt. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

Nekem nem jönnek be....

21f

2012. okt. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 xethorax ***** válasza:
56%
nicki minaj- feeling...nekem nagyonnemjönbe! bizonyára vannak akiknek igen, és ez így van jól...
2012. okt. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
Bár én lány vagyok, de szerintem marha jól néznek ki. Ha fiú lennék biztos nem az anorexiás csontkollekciókra buknék, hanem az ilyen csajokra.
2012. okt. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
Hozzátenném, hogy ők tényleg nőiesek, a mai ideálokkal (elöl lapos hátul még laposabb, és ne legyen 50 kilónál több) szemben. Az ilyen nőknek van kisugárzásuk.
2012. okt. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
Én nő vagyok, de a 2 kezem összetenném, ha ilyen alakom/seggem lenne...
2012. okt. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is jobban bejönnek az ilyen csajok mint a csontosak, de amúgy szerintem inkább a tapadós naci miatt nézik meg őket annyira. Én se értem amúgy, van hogy jön az utcán egy nem szép nő, de mondjuk nagy a melle és a dekoltázsa és ilyenkor már folyik is a legtöbb férfi nyála.
2012. okt. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

kerdezo, figyeld hogy melyik korosztaly figyeli jobban a csajokat a videoban

na es most szamold meg hogy hany csontkollekcio imado tinit latsz a videoban

2012. okt. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

o.O ennyi embernek bejön? :O:D én azt mondom nem "szexi"...:P nekem körülbelül az ilyen alak a nyerő:

[link]

[link]


Szóval nem az amit az egyik válaszoló írt, hogy elől hátul lapos.. nem, van mit rajt fogni ÉS nem is kövér, nincs felesleg, pont jó.. nekem ez valahogy jobban bejön :)

2012. okt. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%
Nagyon nem tetszenek, kövérek. Egyébként a tapadós gatya meg a seggriszálás miatt nézik őket. 23F
2012. okt. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!