Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki tetszik nektek annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki tetszik nektek annak álljátok a tekintetét, vagy pont hogy elkapkodjtok a tekintetetek?

Figyelt kérdés
Vagyis ha szemtől szembe beszélgettek, akkor ha megpróbáltok hosszan a szemébe nézni sikerül, vagy nem álljátok?

2012. okt. 23. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
ez változó, nemtudom egyszerűen volt olyan akinek álltam a tekintetét, míg másnak meg nem.
2012. okt. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és ha valaki próbálja állni de nem sikerül az jelent valamit?
2012. okt. 23. 22:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen változó, minden ember mást vált ki. Volt egy barátom, akivel hónapokig jártam, de egyszerűen valamiért nem bírtam hosszabb ideig a szemébe nézni (nem, nem voltak lelkiismereti gondjaim). Képtelen voltam rá. Egyszerűen azt éreztem, hogy bámul, és ez pszichológia (állítólag azzal van összefüggésben, hogy gyerekkorban az, hogy hosszan és mereven néznek, összeforr azzal, hogy rosszat csináltál, és ösztönösen kapod el a tekintetedet). Másnál nincs így. Ma a délutánt egy barátommal töltöttem, akivel talán alakul több is, az ő szemébe akár órákig bírnék nézni. Függ attól, aki visszanéz Rád, attól hogy ő hogyan néz Rád, és nem feltétlenül az érzéseiről fog árulkodni.
2012. okt. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
aki tetszik azzal folyamatosan tartom a szemkontaktust. ha nem akkor nem nézek a szemébe hosszabb ideig, mindig elnézek időnként erre-arra. lehet, hogy ez kicsit furcsa, de így szoktam.
2012. okt. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem mindig ugyanaz, először állom, aztán gyorsan elkapom, mint aki elszégyelli magát /ez mondjuk tényleg így is van, amolyan "lányos zavar"/. Egyszer volt, hogy annyira néztem valakit, hogy nekiment a falnak szó szerint. Na utána csak röhögtem és nem voltam zavarban, de nagyon hízelgő volt, még akkor is, ha csak rájátszott! :)
2012. okt. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha rajtakapom akkor rajta marad a szemem és folyamatosan másodpercekig nézem és nem gondolok semmire. Aztán egyszer csak (8-12 mp) zavarba jövök és lenézek.

Ha beszélgetek vele, akkor nehezebb mert általában ő süti le a szemét (mármint a fiú).

Bár már kezdem azt hinni, hogy nem tetszek neki tényleg.

2012. nov. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!