Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy csaj, de ő pont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy csaj, de ő pont az ellenkezője mint én. Hogy tudnám elérni mégis, hogy a barátnőm legyen?

Figyelt kérdés

Én eléggé magamnak való vagyok. Nem megyek szórakozni, nem is érzem magam jól társaságokban. Nem tudok feloldódni.Szóval csak a tanulás van.

Csaj aki tetszik nekem, pont az ellenkezője mint én.

Megy mindenhova, felszabadult, szóval nem gátlásos.


Hogy tudnám mégis megszerezni ? vagy mondjak le róla és keressek olyat aki olyan mint én ?


25 /F , ő pedig 21/L


2012. okt. 20. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát az ellentétek vonzzák egymást egy ideig... Azon kellene gondolkodnod, hogy vajon, ha ti járnátok, akkor nem zavarná-e a másik vérmérséklete. Mert az is lehet, jó hatással lennétek egymásra. Például te társaságkedvelőbb lennél, ő pedig talán kicsit visszafogná magát és többet ülne a fenekén. Nem tudhatod.


De kockázatos lenne hosszabb távra, szerintem.

2012. okt. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
miért akarod megkínozni magad? Állandóan csak a veszekedés lenne, hogy ő sosincs veled, mert mindig mehetnékje van. gondolom te sem ilyen kapcsolatot akarsz.. vagy igen? Majd milyen jó lesz, mikor találsz egy olyan barátnőt, akivel otthon este teázgattok, filmeztek, beszélgettek... mert azért gondolom a leendő barátnőd mellett csak fel tudsz oldódni, nem?
2012. okt. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Már tudod is a választ.


Mondj le róla. Ahogy a többiek is írták, állandó viszály lenne köztetek és nem jutna messzire a kapcsolatotok.


Keress inkább olyat aki nem megy szórakozni, magának való. Pl ismerkedj könyvtárban vagy hasonló helyeken. Ott is vannak olyan kaliberű csajok amilyen épp most is tetszik neked. Azokkal sokkal hosszabb és jobb kapcsolatot építhetsz mint egy teljesen másképp gondolkozó lánnyal.

2012. okt. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Matt84 válasza:
És hová jár bulizni?:D:D
2012. nov. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!