Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is romokba van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is romokba van anyaék szexuális élete?

Figyelt kérdés

Tudom, sok közöm nincs hozzá..de meg kell kérdeznem a 'tapasztaltabbak' véleményét, elvégre én még csak 1 kis taknyos 15 éves vagyok..

Szóval anyaék rengeteget balhéznak, és én egyre inkább úgy érzem, hogy az ok az az, hogy anya nem akarja kielégíteni apát. Feltűnt, hogy nem akar vele aludni, utálja ha hozzáér, (pl ha a hasára rakja a kezét) azonnal 'eltávolítsa', meg még rengeteg ilyen apróság van amire felfigyeltem. Szerintem anyu nem szívesen szexel...sem apával sem mással..(szerencsére :D )szerintetek ez tönkre teheti a házasságot? Amúgy olyan szívesen beszélgetnék erről anyuval..de tudom hogy az tragédiába fulladna.....


2012. okt. 23. 22:53
 1/7 A kérdező kommentje:
*eltávolítja
2012. okt. 23. 22:54
 2/7 anonim ***** válasza:

hát kicsilány, a legtöbb házasság már csak ilyen...

ritka az olyan pár, akinek még 10-20-30 év után is ugyanolyan a szexuális élete mint a kapcsolat elején..

beszélgess anyukáddal róla ha ténleg ennyire zavar....

2012. okt. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Figyu, a dolgok olykor megváltoznak a szülőknél is. Valami más probléma is lehet a háttérben amiért anyud nem akarja apudat. A szex egy jól működő kapcsolat alapja. Beszélj vele nyugodtan, kezdd úgy, mintha felvilágosítást kérnél... Aztán onnantól már könnyebb lesz.
2012. okt. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát eléggé nagy romokban.
2012. okt. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem túűnik úgy, mintha nagyon átlátnád a dolgot. A leírtak alapján nem éppen az a baj, hogy nem "szexelnek". Ez legfeljebb tünete a problémának.
2012. okt. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jó de anyu konzeratív e-téren.

Amúgy nem engem zavar, de apa nagyon feszült ez-miatt és volt már olyan hogy vita során olyat mondott hogy: 'hozok majd mást aki ellátja a 'teendőket' '

Ezt bizti ARRA értette (mivel anyu mindent megcsinál takarítás stb)

Amúgy tudom hogy apa nem tenne ilyet..de félek e-miatt előbb utóbb vége lesz..

2012. okt. 23. 23:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Más van igazából a háttérben, amiről valószínűleg nem tudsz.
2012. okt. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!