Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most hogy állunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most hogy állunk?

Figyelt kérdés

Van egy sárc, akit nemrég megismertem egy buliban. Igazából csak kavarásnak indult, de végül másnap megkeresett és elhívott találkozni. El is mentem, beszélgettünk egy csomót és végül úgy alakult, hogy nálam kötöttünk ki. Szex konkrétan nem volt, de azért elég sok minden volt. Másnap beszélgettünk neten és kérdeztem, hogy mit vár ettől az ismeretségtől. Azt mondta, hogy most úgy gondolja, hogy csak ennyit de majd ha többet dumáltunk akkor kialakul. Mondtam neki, hogy tökéletes, mert én is így gondoltam. Ez múlt héten volt, azóta nem tudtunk találkozni, csak beszélgettünk sokat. Holnap elvileg találkozunk, ha össze tudjuk hozni.

Csak most nem értem, hogy csak azt akarja-e vagy többet is? Mert estére is megbeszéltünk találkát, mikorra egyértelműen mondtam, hogy nem tudok sokat maradni meg se hozzá, se hozzánk nem tudnánk menni (lakótársak), azt mondta, hogy úgy is csak sétálásra meg ilyesmire gondolt.


Vki férfi mondja már meg, hogy itt most mit szeretne a srác tőlem, mert nem igazán tudok már eligazodni rajtuk:) (amúgy mindketten 20 évesek vagyunk)


2012. okt. 23. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem leteperni akar, inkább megismerni, aztán több is lehet. Tökéletes, nem?
2012. okt. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bejössz neki, és elmegy olyan talira is ahol tuti, hogy nem lesz szex, ez már jó jel
2012. okt. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha télleg sétálni hívott el, akkor jó, és komoly, ha nem akkor nem!akkor ki fog derülni, mit szeretne.
2012. okt. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Beszélgetni, leülni valahol megsimogatni az arcod adni 1-2 puszit rá, várni a reakciót . Esetleg csók .


Randi . Azt majd fogod érezni, hogy arra kellesz e neki csak.. 1 hónapot várj szerintem vele a szexszel

2012. okt. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)


Hát ezért bizonytalanodtam el, mert ez most csak "annak" indult. Én is úgy voltam vele, hogy jól érezzük magunkat és lesz ami lesz, ezért is kérdeztem rá nála még az elején, mert jobban szeretek nyílt lapokkal játszani. És nem volt szex, de igazából nem is rajtunk múlt, vagyis hát inkább rajta múlt hogy nem volt (meg pár egyéb dolgon). De az meg szerintem most álszent dolog lenne, ha itt húznám az agyát nem?:D

2012. okt. 24. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!