Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex védekezés nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lues kérdése:

Szex védekezés nélkül?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve védekezünk megszakítással, sőt az utóbbi időben még úgy sem mindig. Terhes nem lettem. Mit gondoltok, lehet valami bajom? Az igazat megvallva még nőgyógyásznál sem voltam soha, mert szerencsére nem volt semmi panaszom.
2012. okt. 24. 11:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj! 1 év folyamatos, védekezés nélküli szex után szokták azt mondani az orvosok, hogy meddőségi vizsgálatra kellene menni. Ettől függetlenül egy nőnek szerintem kell nőgyógyászhoz járnia akkor is, ha nincs baja (pl. méhnyakrák szűrés), szóval jó lenne túlesni rajta minél hamarabb és akkor ott megemlítheted ezt is.
2012. okt. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%

...éééÉÉÉÉÉÉÉSSSss 12 éves vagy!



Kitaláltam ugye? :-D


A kérdésedre válaszolva lehet bajod, ha neked az bajnak számít. Amúgy senkit nem érdekel mi van veled.


na csá

2012. okt. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Az orosz rulett nem jó játék. Eddig csak a szerencsén múlott, hogy nem estél teherbe. Ha meg már rendszeres szexuális életet élsz érdemes évente 1x felkeresni a nőgyógyászt és méhnyakrák szűrésre menni. Nem esznek meg. Ki tudja milyen gondjaid lehetnek, aminek nincs tünete (pl HPV) de nem ártana figyelemmel kísérni, ha meg nincs gond annak meg örülni kell.


Ha nem gond, hogy esetleg becsúszik a baba, akkor csináljátok így, de ha netán mégis összejönne és gond, akkor ne gyere ide sírni, hogy most mit csinálj.

2012. okt. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Ne izgulj, mi 3 évig védekeztünk így, mégsem lettem terhes. Aztán megismertem a mostani férjem, vele nem így védekeztünk, hanem miden más mechanikai módon, mégis pikk-pakk terhes lettem. 35 éves koromban látott először nőgyógyász, amikor megállapította a terhességemet. 8 hónapos terhességig dolgoztam úgy, hogy ingáztam egy másik városba busszal, és nem jártam el minden vizsgálatra, mert az agyamra ment a felfordulás egy terhesség körül. Egészséges gyerekem van, a szülés óta szintén nem voltam orvosnál csak a következő évben egyszer, rákszűrésen. Most 43 éves vagyok. Ennyi.
2012. okt. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, tanácsold neki, hogy ne védekezzen, meg orvos se lássa -.-' Agyad, mint a tyúké...

Védekezni KELL, ha nem akarsz gyereket, nőgyógyászhoz meg érdemes elmenni évente 1x rákszűrése, mivel időben kezelve túléled. Utána már nem biztos...

2012. okt. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Bocsi utolsó válaszoló, de nem tanácsokat osztogattam, hanem leírtam az én esetemet. Attól még nem vagyok tyúk, hogy nem úgy gondolkodom dolgokról, ahogy mondjuk Te. Egy kicsit fogd vissza magad légyszíves, mert a megnyilvánulásaid minősítenek...
2012. okt. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Jahm persze, ne izguljon, nyugodtan ne védekezzen, hiszen te nem lettél terhes...Inkább le se írtad volna, hogy életben 2x voltál nőgyógyásznál...
2012. okt. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Komolyan mondom, hogy nem értem az embereket. Csak feltettem egy kérdést... Nem ítélkezni kell fölöttem, meg a koromat találgatni. Köszönöm az értelmes és segítőkész válaszokat! A többivel meg nem foglalkozom, mert lefogadom, hogy aki ilyen stílusban válaszol, az nem azért "jár" ide, hogy segítsen, hanem azért, hogy ítélkezzen és beszólogasson.
2012. okt. 25. 08:52
 9/15 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es válaszoló! Úgy gondolom, hogy egy 7 éves kapcsolatban már szóba kerülhet a baba. A kérdésem arra vonatkozott, hogy természetes-e, hogy még nem lettem kismama?
2012. okt. 25. 08:57
 10/15 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es: Lehet, hogy Te nem tudod még, de a megszakításos közösülés is egy védekezési mód. Igaz, nem annyira tuti, mint a többi, de - mint láttad - másnak ez is bejött éveken keresztül...

Valamint, attól Te még nem leszel több nálam, hogy évente elmész rákszűrésre, mert "most" ez a divat, vagy bekapsz egy tik-takot és máris szuper leszel.

Én nem hangsúlyoztam, hogy az én példám követendő, de semmi szégyelnivalóm nincs rajta. Ha betegnek érzem magam, majd elmegyek orvoshoz. Ezt ugye megengeded, hogy én döntsem el?


A kérdés feltevőjének: Nem tartom természetesnek, de ez nem jelenti azt, hogy beteg lennél.

Nézd csak a Bocskor és párja példáját. A nőnek a férjétől soha nem lett gyereke, a Bocskortól pedig igen.

Vannak párok, akik akármennyire akarnak is, együtt soha nem lesznek szülők, de ha mással valósítják meg ezt, akkor már igen.

Ha szeretnél kisbabát, akkor egyértelmű, hogy fel kell keresned az orvost, hogy választ kapjál a kérdésedre.

Sok sikert!

2012. okt. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!