Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék barátnőt, de így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék barátnőt, de így hogyan? Részletek lent.

Figyelt kérdés

A helyzet: 17 éves fiú vagyok Győrből, átlagos kinézetű, vagy (talán) kicsit rosszabb, de nincs csajom és még soha nem is volt. Szeretnék egy barátnőt, tényleg, nem szexet, csak egy normális, aranyos párt. Azt hiszem érthető. Mit ajánlotok? Csakhogy vannak itt még akadályok: nem sportolok, nem járok discoba/buliba, anyám félt (de nem csak azért, amúgy sem vagyok az a fajta). Haverok vannak, de velük nem igazán megyünk ilyen helyekre. A neten való ismerkedést nem tartom jónak, meg az nagyon erőltetett. Suliba meg megint csak kizárt... Ráadásul félős, visszahúzódó vagyok. Félreértés ne essék, tudok lányokkal beszélni, néha egy kis humorral fűszerezem, de az, hogy udvaroljak valakinek, az nem megy. Meghát nincs is kinek...

Nem lennék nagyon válogatós, különös kritériumaim nincsenek, de azért ne legyen bányarém!

Na, ezek után mit javasoltok?


2012. okt. 24. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Ln csak annyit mondanék, hogy kezdj el legalább vmilyen formában társasági életet élni...különben nem fog menni..
2012. okt. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem te nagyon, de nagyon unatkozol. És fogsz is, és még írsz hasonló kérdéseket. Ja és azt javaslom maszturbálj sokat, egészséges: átmozgat!
2012. okt. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Első, nem érzed amúgy a kérdésben a szarkazmust végig? Ez egy nem valós kérdés, biztos vagyok benne!
2012. okt. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Őszintén? Pont nem érdekel, hogy valós kérdés e vagy nem :D
2012. okt. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi a kérdésed?
2012. okt. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez valós kérdés. Mit javasoltok?
2012. okt. 24. 17:24
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]


Az előbb volt itt, győri lány :D

2012. okt. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Próbálkozz sokat és próbáld meg minél kevésbé komolyan venni az elutasításokat! A legfontosabb a kitartás meg az önbizalom! Ha egy lány tegyük fel el akar sétálni de még mindig mosolyog akkor menj utána és beszélj tovább vele. Ha érzed hogy nincs kapcsolat (feszültség) köztetek akkor jelöld be facebookon dumálgassatok, barátkozzatom, mert a lány barátok mindig jól jönnek pl. bulikban. Ha érzed a vonzalmat akkor létesíts vele testi kontaktot csak óvatosan, nem megerőszakolni ;D! Ezt úgy értem hogy pl. azt mondod, hogy a tenyeréből jósolsz, mindenféle vicces dolgokat mondasz, majd mondod, hogy igazából csak azért csinálom hogy foghassam a kezed :) nekem bevált. Ezen kívül próbálj egyre közelebb kerülni hozzá (még mindig fizikailag)és tarts vele szemkontaktust de csak ésszel, ne forduljon ijesztőbe a dolog:D És ha nagyon jól érzed magad vele akkor jöhet a csók. Arra pl. egy tuti módszer, ha azt mondod: Csukd be a szemed egy pillanatra, megígérem nem foglak megcsókolni.

Ő becsukja a szemét és te vagy 1.)megcsókolod a száján, vagy2.)a nyakán csókolod meg majd azt mondod: Na most csukd be a szemed, ígérem meg foglak csókolni :)

Sok sikert Bro. Peace out

2012. okt. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem is buszozol, nem sétálsz a városban, nem szoktál vásárolni? Nagyon sok hely van ahol lehet ismerkedni, csak nyitott szemmel kell járni és venni a bátorságot, hogy megszólíts egy lányt. Aztán lehet pár szót beszélgetni és esetleg rátérni hogy nagyon aranyosnak találod és szívesen meghívnád egy kávéra. Légy érdeklődő és ha válaszol akkor hallgasd végig. Mit veszíthetsz? Semmit. Sok ilyen és belejössz :)
2012. okt. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De ha valakinek nem tetszem, akkor hiába szólítgatok én bárkit is? Ha nem tetszem neki, úgyse lesz semmi.
2012. okt. 24. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!