Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ebben a furcsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ebben a furcsa helyzetben? (normális válaszokat)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A suliban van egy személy, aki rengeteg lánynak tetszik. Amikor először láttam nem is tetszett és csodálkoztam is, hogy „ő lenne az, akiért olyan sok lány odáig van?” Telt múlt az idő, volt egy sulis program, ahol Ő is ott volt, pár szót váltottunk és fb-n bejelöltem. Észrevettem, hogy rengeteg közös kedvencünk van. Gondolok itt a zenére, sportra, hobbira.. Ennek köszönhetően párszor kommentált az adatlapomon és ez a dolog egyre sűrűbbé vált. Élőben mindig előre köszönt, mosolygott és egyre inkább megtetszett. A szeme, az arca, a haja, a testalkata, a hangja, az összes tulajdonsága és azon kaptam magam, hogy ő vált az etalonná. Minden fiút hozzá hasonlítgattam, mindenhol Őt kerestem. Néha úgy viselkedik, mintha nem is venne észre, máskor meg figyel..(Többször megesett már az, hogy egyik osztálytársammal beszélgettem, aki nem tudott erről a srácról és megjegyezte, hogy nagyon figyel, honnan ismerem) Ez a dolog már több hónapja tart, azt hittem, hogy a nyári szünet után ez elfog múlni, de nem..sőt. Talán még többször veszem azt észre, hogy néz.

Azt persze hozzá kell tennem, hogy esélytelen, hogy kapcsolatot kialakítsak vele, hiszen tanár és van barátnője. Megjegyzem, amióta van ez az ügy már több fiú bepróbálkozott nálam, de vagy elutasítottam, vagy másra vártam. De rá nem várhatok..

Mégis mit tehetnék? Előre is köszönöm a normális válaszokat!

18/L


2012. okt. 14. 15:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha van barátnője, akkor ne próbálkozz. Vedd észre, hogy azzal, hogy a bizonytalanságod miatt utasítasz vissza másokat a saját idődet "pazarlod". Nem ő az egyetlen férfi a Földön, de ha mindenkiben őt keresed, akkor tényleg úgy teszel, mintha az egyetlen lenne. Tedd túl magad rajta.
2012. okt. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!