Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben még is mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben még is mit akar tőlem?

Figyelt kérdés
Üdv mindenki ! Van egy lány aki ebben az évben lett az osztálytársam és hát nagyon szép lány meg minden és egész jóban lettünk. A bökkenő ott van,hogy neki van pasija.Nekem meg van barátnőm.Pl. Múltkor megkért,hogy üljek mellé meg ölelgetett meg csináltunk közös képet + kaptam egy puszit tőle. Mindig tőlem kér könyvet,ha nincs neki és már az egész bugyitárát ismerem,mert mindig kilátszik neki és hát férfiből vagyok :DDDDDDDD . Legutóbb volt ilyen iskolai "OktoberFest" ingyen kaja pia.. és az enyémből evett meg ivott és utána együtt dolgoztunk egy feladatlapon és hozzám bújt közbe és azt mondta,hogy jó az illatom. Félek ,mert vonzó lány nagyon,de nem akarom megcsalni a barátnőmet. Ezek a jelek mit jelentenek esetleg ? Barátkozni akar vagy többet? Mellesleg én 16 vagyok ő pedig 17
2012. okt. 16. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
én nem csinálnák ilyeneket veled ha csak barátként tekintenék rád..
2012. okt. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szeretleeeeeeeeeeek Kittiiiiiiiiiiiiiiii :)
2012. okt. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én végülis nem akarok tőle semmit max barátnak,de ha kettesben maradok vele hosszabb időre félek,hogy esetleg rámmászik,mert nem az a szégyenlős típus
2012. okt. 16. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!