Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert zavarja annyira a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert zavarja annyira a fiukat ha a cicijukrol van szo?

Figyelt kérdés
Apszolute no coment tema a fiuknal. Pedig en nagyon szeretem ezzel piszkalni oket. Megutogetni, megvizsgalni h mennyire kemeny, bokolok vagy megjegyzeseket teszek h nagyobb mint az enyem, vagy milyen sexi vagy milyen kemeny. De miert utaljak ezt ennyire. Marmint ok imadjak a noi melleket fiucici temaban viszont felveszik a nebants virag statust. Miert?

2012. okt. 24. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:

X'DDDDDD

Bocs,de ez...

Talán azért mert úgy gondolják,hogy "cicijük" a lányoknak van.

2012. okt. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, de nem tudom minek nevezzem. Foleg amikor olyan logos,kiallos. Rendszerint nagyobb mint az enyem XD
2012. okt. 24. 21:51
 3/9 Fura Yokomura ***** válasza:

Kikérem magamnak a cicizést! Nekem csöcsöm van :)!

Engem nem zavarna ha a bnőm vizsgálgatná :).

2012. okt. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ahh, en nem a baratomnak vizsgalgatom. Az osztalytatsaimnak. Igen tok zizi vagyok ;)
2012. okt. 24. 21:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Remélem lány vagy,és nem férfiként írod ezt,mert a kérdésben ez nincs kijelentve.
2012. okt. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze hogy lany vagyok. De mindig fiukkal logok. Azert is merem piszkalni oket ezzel. Hihetetlen h kitudnak akadni tole. :)
2012. okt. 24. 21:58
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát kicsit bizarr.

Amúgy egy tanács:ha ezzel bókolsz,azt nem fogják bóknak venni hanem inkább sértésnek.


Még mindig nem hiszem el:)

2012. okt. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Egy Srác Asszem ***** válasza:
57%

énis tarkónb*sználak ha ilyennel baszogatnál

személy szerint ku*vára szarul esne :)

szerintem ne csináld , főleg ne mondj olyanokat hogy: Nagyobb a melled mint az enyém ....

2012. okt. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én örülnék, ha ezt mondanád, mivel edzéstôl olyan amilyen. Ez egyfajta elismerés lenne a számomra. :)


Amúgy hány éves vagy? 14-re tippellek.

2012. okt. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!