Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van barátnőm akivel jól érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnőm akivel jól érzem magam, mégis minden másnap 1 régi exemről álmodok, olyanokat hogy vele vagyok együtt. Mit tehetnék, hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés
Hello nem tudom más is volt e már ilyen helyzetben... Ezzel az exemmel 1 és fél évig jártam. Azóta eltelt 1 év és 3 barátnőm is volt. A mostani szerencsére komolynak tűnik. Bár ő volt az egyetlen lány akibe szerelmes voltam... Majdnem minden nap vele álmodok, pedig nem tartjuk a kapcsolatot(sajnos) Nagyon eltudja rontani a kedvem, ha rágondolok. Mit tehetnék, hogy végleg elfelejtsem? Köszi 19/f
2010. máj. 12. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az jött le, hogy még mindig őt szereted. Nem az álmod miatt, hanem ahogyan róla írsz. Az álmok általában hatalmas sületlenségek, de a te esetedben talán azt jelenti térj észhez.
2010. máj. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem semmit se tehetsz ellene.

ha egyszer majd ujjra szerelmes leszel akkor majd lassan-lassan elfelejted.

- magam is ebben szenvedek mar hat eve.mar massal van gyerekünk is de sehogyan se tudom szeretni.a szivem meg mindeg azt kivanja

36 f

2010. máj. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehetséges hogy még szeretem. De külsőleg sokkal szebb lányokkal voltam 1 ütt és ha külső szemmel nézi valaki azt hiszi hogy mióta vége lett jobb lett az életem, de úgy érzem valami hiányzik és nem tudom mi:S talán ő... Pedig eltelt 1 év és a mostani barátnőm is gyönyörű és nagyon szeret engem...
2010. máj. 12. 21:13
 4/5 A kérdező kommentje:
Meg ha az álmok nem lennének nem jutna eszembe. Csak az utóbbi 1 -2 hónapban álmodok folyamatosan róla. Nem értem miért
2010. máj. 12. 21:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudod erre mondják, hogy nem a külső a lényeg. Hiába szebbek az utána lévő barátnőid, ha a szíved a régit látja szebbnek :) Én is voltam már így, nekem az volt a legszebb, aki mások szerint veszélyesen ronda volt, de számomra gyönyörű :):) Szóval ha az exedet szereted mondd meg neki és ne hülyítsd szegény jelenlegi barátnődet, és ezt most nem bántásból mondom, de neked sem kellemes gondolom a hazudozás. Ha azonban képes vagy elfelejteni a régit és szeretni az újat, akkor ne szakítsatok.
2010. máj. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!