Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számotokra milyen az "álompasi"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra milyen az "álompasi"?

Figyelt kérdés
2012. okt. 24. 23:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
szerintem olyan mint én ;)
2012. okt. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 AndreaMariann ***** válasza:
40%
Akinek a szemébe nézve nem tudok értelmesen gondolkozni.
2012. okt. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Külső/belső tulajdonságok? Van esetleg konkrét elképzelése valakinek?
2012. okt. 24. 23:34
 4/20 anonim ***** válasza:
Mint én
2012. okt. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Hát.. Nekem külsőre a nem hétköznapi pasik jönnek be (nem olyan 1D meg olyan mint pl Vámpírnaplókból Stefan) hanem olyan durvább rocker, punk hasonló jelleg.. Belsőre meg legyen ennek az ellentéte, vagyis nem egy nyálgép, legyen magabiztos, de nem olyan aki első nap már smárolni akar, egyértelmüen ne a szexre kelljek neki, törődjön mindenkivel, és legyen pók, és állatbarát ^^

Bocsi.a fogalmazásért, azt hiszem nem megy jobban, de nekem ez az ideállom, tudom, fura stílusom van.. xD

2012. okt. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
23:43,hasonló pasik jönnek be nekem is.:D
2012. okt. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy nem vagyok egyedül. :)
2012. okt. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 AndreaMariann ***** válasza:
43%

23:42.


Igen,sok nőt ismerek,aki tud értelmesen gondolkozni,többek közt én is.

Nagyon frappánsan lehúztad a Nőket.További sok sikert a kreatív,mindenek felett pedig kacagtatóan poénos hozzászólásaidhoz!

2012. okt. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Külsőre: Magas (magasabb nálam :D ), izmos, látszódjon rajta hogy meg tud védeni ha kell :D , sötét haj, tiszta külső, nem túl szőrös és 25-32 között

Belső: romantikus, kreatív, humoros (nagyon számít! :) ), családcentrikus, okos és hűséges


Ilyesmi. :)

2012. okt. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Az én elképzelésem: legyen egy épkézláb melója, iskolai végzettsége, szoruljon bele némi ambíció, legyen talpraesett, határozott, türelmes, udvarias. Külsőre nincs konkrét elvárásom/elképzelésem, de az nem árt, ha a szemei barnák...
2012. okt. 25. 00:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!