Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha jártok valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha jártok valakivel, nektek undoritó a bnőtöket kinyalni?

Figyelt kérdés

2012. okt. 25. 00:32
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
lány :P :D
2012. okt. 25. 01:23
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

intim törlőkendő akkor is van, ha nem volt idő lehetőség fürdésre aktus előtt, és ha nagyon nedves?


ez olyan kérdés, mint ha a futót kérdeznéd, hogy fáj-e neki győzelemnél amikor a hónaljával átszakítja a célszalagot :D

2012. okt. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

persze, hogy jár wc-re, de illik azért aktus előtt tisztítani, megmosni a dolgot:)

amúgy az, hogy nedves, az csak még jobban beindít. én nagyon szeretek nyalni.

2012. okt. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Aki a szexuális élete elején van, annak lehet, hogy undorító, mert biztosan valami másra számít.

Kezdetben nekem is fura volt, de láttam, hogy élvezi a barátnőm, ezért folytattam.

Most már legalább annyira kívánom a nyalást, mint a partnerem.

Fontos higiénia. Ha nem tudsz mosakodni az aktus előtt, akkor ne engedd a nyalást. Viszont egy frissen mosott puncinál nincs finomabb.

2012. okt. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
48%

nem undiritó . Főleg egy kopaszra bototvált kis 14éves puncikát kinyalni a lagjobb.

F/23

2012. okt. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
én azért jobban szeretem ha hosszabb haja van a lánynak
2012. okt. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Ha minden nap mosdik semmi gond nincs ezzel.
2012. okt. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
de jó ezt olvasni, fiúk:D
2012. nov. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!