Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok akik ilyenkor itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik ilyenkor itt vagytok, miért vagytok itt? És egyedülállók vagytok?

Figyelt kérdés
Azt gondolom, és azt is vettem észre, hogy akik nem egy konkrét kérdést jönnek feltenni hanem csak nézelődnek vagy válaszolgatnak ilyenkor, azok szinglik.

2012. okt. 25. 01:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Van pasim, de néha jó nézegetni az érdekes vagy esetleg a hülye kérdéseket.
2012. okt. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
bár én nem a kérdés feltevésekor írok, de azért vagyok fent ilyen korán metr beteg vagyok és nem tudok aludni. nem vagyok szingli.
2012. okt. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szingli. Van férjem, aki itt szuszogva alszik, és én a pociján pötyögöm a laptopon a válaszaimat.

Engem érdekel az ami itt van. többszö jövök erre az oldalra, de ha megnézitek sok olyan oldal van itt, ahol komoly válaszokat várnak. Ahol tudok segíteni, megteszem, és jól is esik segíteni. Ilyen itt is előfordul, de többnyire nyerítek a kérdéseken és a válaszokon.

Zavar, ha tudatlan fiatalok kérdésére trollkodva válaszolnak, persze van sok kérdés, ami kamu, vagy felháborító tudatlanságot mutat. Igyekszem erre is normális választ adni, de nem mindig sikerül, mert azokra mások Trollkodása után szinte vonz a csatlakozás. Azért ezt a lehető legkisebb mértékre redukálom.

2012. okt. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!