Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 20 centi hosszú és 8 centi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 20 centi hosszú és 8 centi vastag vazis pénisz kellemetlen? Popsiba engednétek lányok vagy az már nagyon durva lenne ahhoz?

Figyelt kérdés

2012. okt. 25. 11:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Mindig ar vágytam hogy egy ojan vastag farok legyen a segmbe mint a amit az utcán magunknél tarthatunk kés penge hosza .

23/F

2012. okt. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nekem nem ilyen van,csak párom volt pasijának állítólag ilyen van.Szeretném én is feltölteni már rég vazelinnal,csak nem tudom hogy kell,valaki leírná?
2012. okt. 25. 13:40
 13/17 anonim ***** válasza:

8-as vagyok..


Kicsit googléztam... "kedvcsinálónak":


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2012. okt. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Tönkre akarod tenni a pötsödet vazelinnel?

Ráadásul 8 cm vastag nem létezik! Anatómiailag lehetetlen.

A csajod baromságokat beszél. Még Jonah Falconnak sincs 8cm vastag.

2012. okt. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
az a kellemetlen, hogy ilyen pici (csak tudnám minek hencegtek a méretetekkel. a lényeg nem az hogy mekkora, hanem hogy hány csajba vered bele.)
2012. nov. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 retzius válasza:
Messianisztikus karrier áll előtted!!! Mármint a felnőtt iparban))
2012. dec. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Szia! Én fiú vagyok, de nekem beteheted ha fenékbe szeretnél eldurranni. Írj ha benne vagy. Szia.
2013. jan. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!