Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire igaz szerintetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz szerintetek az az állítás, hogy mindenkinek akkora farka van amekkora a kisujja hegye és a nagyujja hegye között a távolság, nyitott jól kifeszített tenyérrel?

Figyelt kérdés

Most biztos minden srác odaméri miután elolvasta! :D

Kort is írjatok!



2012. okt. 12. 13:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Dehogy mérem, megtettem már évekkel ezelőtt. :D

Amúgy hülyeség, az enyém nem akkora.

2012. okt. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én ujjaim között "csak" 4 centivel nagyobb a távolság... Hülyeség, de én is totál hülye vagyok, hogy lemértem...
2012. okt. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
:D
2012. okt. 12. 13:35
 4/13 anonim ***** válasza:
Miért találnak ki ennyi hülyeséget a nők a f*rokméret megàllapítására? Semmi köze hozzá
2012. okt. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
hüjeség
2012. okt. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

ez hülyeség. egy átlag férfinek kb 20 centiméteres arasza van, sokaknak inkább több. tudod te milyen ritka a 20 centis pénisz? vagy az annál nagyobb? sztem 1%-uknak sincs akkora.

amúgy ez úgy van eredetileg, hogy összerakod a 4 ujjadat egymás mellé, kinyitod a hüvelykujjad, és a hüvelykujj csücske és a mutatóujj csücske közti távolság a méretük meghatározója ott lent. sztem ez sem igaz, de nagyobb esély van rá, hogy van összefüggés. átlag embernek 15-18 között van. ahogy sok férfinek is.

2012. okt. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezek a méretviszonyítós dolgok a gyakorlatban nem működnek. Még ha genetikailag vizsgálva a "farokméretet befolyásoló gének" kapcsoltan öröklődnének az "ujjak távolságáért felelős génekkel", akkor esetleg még nagyjából működhetne viszonyítási pontként. De mivel a környezet fontos szerepet játszik, ezért nincs olyan módszer, ami egy másik külső jegy vizsgálatával pontos közelítést adna a hímtag méretét illetően.
2012. okt. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem igaz, 3 centivel nagyobb a farkam ...
2012. okt. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
"mindenkinek akkora farka van"...hmmm. én nő vagyok. és 21 centi az araszom. és nincs kukim
2012. okt. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

# 9/9 Lehet hogy neked a mélysége annyi xD


Ha ez igaz lenne akkor a nők puszi helyett kézfogással köszönnének xD

2012. okt. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!