Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Annyira zavarba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Annyira zavarba vagyok az egyik tanárnőm előtt hogy mindig attól kell félnem. Többi lent, légyszi értelmes válaszokat.

Figyelt kérdés
(ja és énis lány vagyok) ...hogy csak ne kelljen kimennem jelenteni vagy ne szóljon hozzám mert már ha hozzámszól vagy rámnéz annyira zavarba jövök meg szerintem el is pirulok... :S És elég rossz ez hogy nem tudok normálisan ránézni se mert ha rámnéz totál zavarba jövök :S Pedig annyira figyelnék az órán meg nem akarok amiatt tartani hogy mi lesz ha ki kell mennem pl felelni v valami és állandóan ettől félni.. Már csomószor inkább rá se nézek :/ Mert gondolom látja rajtam hogy hogy zavarba vagyok meg elpirulok és ez nekem olyan gáz. Légyszi adjatok tanácsot. Ti mit csinálnátok/mit csináljak? (Ja meg páran mondták egy másik kérdésnél hogy ez "aranyos" hát de nemhiszem h egy tanár ezt gondolná h de aranyos.. Inkább hogy "most ennek bejövök?!" Aztán lehet kínosan érzi magát v valami)

2012. okt. 25. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahh... Szerinted egy felnőtt nő ebben a szituban azt gondolja, hogy kislány tanítványa leszbikus és tetszik neki?! Nőből vagy, kombinálsz. Mi lesz ha felnősz?
2012. okt. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ahh... Szerinted egy felnőtt nő ebben a

szituban azt gondolja, hogy kislány

tanítványa leszbikus és tetszik neki?!

Nőből vagy, kombinálsz. Mi lesz ha

felnősz?


Nem azt mondom hogy ezt gondolja pontaz hogy nemtudom és bocs hogy nem 40 éves fejjel gondolkodok 17 éves létemre.. És nem kombinálok te fogyatékos menyj máshova kiforgatni mások szavát. Senki nem kombinál.

2012. okt. 25. 21:23
 3/3 A kérdező kommentje:
Normális tanácsot kértem nem mellébeszélést..
2012. okt. 25. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!