Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Borzasztóan lusta a barátnőm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzasztóan lusta a barátnőm. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Annyira lusta a barátnőm, hogy ilyet még nem láttam.

1,5 éve lakunk együtt, de ha megemlítem neki, hogy segíthetne egy kicsit a házimunkában, akkor inkább képes velem összeveszni, de akkor sem csinál semmit.

Én a főállásom mellett 2 másodállásban dolgozom.

Este hazaérek, és főzök, mosok, takarítok miközben Ő ül a gép előtt és bámulja a facebook-ot, vagy épp a telefonját nyomkodja, mondván: Neki pihenni kell, mert dolgozott. ( 1 állása van.)

Mit tegyek? Nem fogom ezt így sokáig bírni!!!


2012. okt. 25. 16:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy most is a gép előtt ülsz? Irány takarítani!!!
2012. okt. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Minek vagy vele ha ilyen?? Ilyennel össze sem kell jönni...
2012. okt. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mint a macskát szarni! Bizony.
2012. okt. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Repüljön! bocsánat,de még hallani is rossz...ezzel nincs mit tenni mond meg neki hogy ez így nem mehet tovább adj neki x időt és ha nem látod rajta a változást akkor keressen magának egy papucsot aki nem dolgozik otthon ül mos főz takarít ő meg dolgozhat fő állásban ,hogy eltartsa a papucskáját...
2012. okt. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Főzök magamnak,Ő meg egyen amit talál.És a szemetet oda hordanám hozzá,ha neki megfelel a mocsokban élni.Ezt a facebookon olvastam,hogy egy szülő azzal fenyegette a gyereket ha nem takarít össze lefényképezi őt a kupiba ülve és feltölti a képet a facebookra. Nem rossz ötlet :-)
2012. okt. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Engem meg őszintén érdekel mit tudhat az a csaj, hogy ennyi mindent megteszel érte, lesza.r téged, és ennek ellenére is te keresed a megoldást.

Vagy te vagy istentelenül ronda és/vagy egyéb belső defekted van, és félsz a magánytól ezért viseled el.

2012. okt. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
22%

Tényleg baromira lusta! Van állása, dolgozik, és kifárad benne, erre nem gondoltál? És arra, hogy már tele van a hócipője, hogy a pasija állandóan cs*szegeti?

Elmondanád, hogy mi a főállásod, meg a 2 másodállás? Neki mi a munkája? Mert nem mindegy.

Gondolom azzal is tisztában vagy, hogy az egyes embereknek más és más a fizikai teherbíró képességük. Te kapásból egy mihaszna, világ lustájának álíltottad be őt. Na már bocsi, de nekem egy "borzasztóan lusta, nem csinál semmit" nőről nem egy olyan hölgy jut eszembe, aki dolgozik, és utána este szeretne pihenni.

Attól, mert te játszod a mártírt, van hat másodállásod, attól még nem kell mást is sanyargatni. Lehetnél megértőbb is, nem gondolod?

Mellesleg rohadt nehéz melód lehet, ha mellette még lazán megfér két másodállás, és mellette még tudsz főzni, mosni, takarítani.


Ja, és: szerintem szakíts vele. Hagyd meg őt egy olyasvalakinek, aki megérti és értékeli is őt!

2012. okt. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Egy betonelem gyártó cégnél dolgozom.

Másodállás 1: szőnyeg és kárpit tisztítás

2: Lomtalanítás, épület takarítás, kaszálás, udvar rendezés.


Ő egy pékségben eladó.


Amúgy nem hiszem, hogy nagy feladat lenne legalább elindítani a mosogatógépet. ( bár abba be is kell pakolni, az azért elég durva meló.)

2012. okt. 25. 17:17
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem te is tudod a választ. Hajtsd el a francba. Ha pedig eddig nem tetted meg akkor szenvedj nyugodtan. Felháborítanak az ilyen lusta dögök, akik örökké a hagyományos szerepekre hivatkoznak - melynek szerves része, hogy vezetik a háztartást - de ha annyid mondasz nekik, hogy mosogassanak már el, jön a hiszti, hogy ők nem rabszolgák. Lakásban laktok? Mert akkor az csak pár négyzetméter és akkor végképp nem értem miért kell ennyit rinyálni.

De gondolom úgy vagy vele, hogy ha kirúgod, akkor biztos nem találsz másikat és jól tud szopni. Akkor meg szenvedj, mert helyetted nem tudjuk megoldani, ráadásul csak rosszabb lesz.

2012. okt. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
17%

"Amúgy nem hiszem, hogy nagy feladat lenne legalább elindítani a mosogatógépet." -- akkor miért hisztizel miatta?

Tényleg hagyd el! Lesz majd olyan, aki nem nézi le, mert "csak egy pékségben eladó", és aki megbecsüli őt. Mert láthatóan te lenézed őt, meg a munkáját, mert ugye attól, hogy ő nem gyárban dolgozik, már nem is fáradhat el. Csinálj végig pár hónapot bolti eladóként, utána nézd le!

Egyébként tudod, megértőbb hozzáállással a másik fél is segítőkészebb lesz.

2012. okt. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!