Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszek neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszek neki? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályba és elég sokszor mondja ki a nevem. pl.: dikk a .... ,nézd már .... és van amikor csak a nevemet mondja ki , közben egy nagy mosoly van az arcán,és nem bír ki egy napot se anélkül hogy ki ne mondaná a nevemet(persze mindig amikor az osztályból mások is jelen vannak).elmeséltem a két 17 éves uncsitesóimnak és ők azt mondták,hogy tetszek neki.persze ezt ők elmesélték anyámnak is és tőle is a azt a választ kaptam,hogy tetszek neki. szerintetek tényleg tetszek neki?? vagy csak el akar 'csábítani'??

2012. okt. 25. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tetszek neki nem mondom..de akkor húzzon bele mert ez kevés lesz :/
2012. okt. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet tecelneki de magátol nem fog kezdeményezni de szerintem ha te kezdeményezel akor kőnyen megkapod (egy estére biztos ) a tőbit meg meglátjátok
2012. okt. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!