Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ismerkedésnél ez fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ismerkedésnél ez fontos szempont nálatok?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és nem szoktam bulizni járni, de jól öltözködök és nem vagyok csúnya, meg mások szerint jófej vagyok(nem nagyképűségből mondtam)ha megismerkednétek egy csajjal "dobnátok" azért mert nem szeret bulizni? (cigizni)

17/L


2009. aug. 9. 20:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha téged nem zavarna h sokat bulizok, akk feleségül vennélek én is xD

Viccet félretéve nem hiszem h ez bárkit is zavarna, és mivel én se cigizek, örülök ha a csaj sem, de ez manapság ritka :S

F/18

2009. aug. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
a normális csajok kevesebbet buliznak, ergo nem vagy csalfa típus :) ha jól is nézel ki,nem cigizel, és kedves vagy, egy főnyeremény lehetsz.. :)
2009. aug. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

huuu hát köszönöm mindenkinek :) h megnyugtattatok h nem mindenki ezt nézi:) utolsónak köszi :$:)

a feleségnek még korai lennék...:D:D

2009. aug. 9. 23:29
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

hát nálam ez inkább plusz pont, nem szeretem a plázában gyártott kirakatbabákat.

19/f

2009. aug. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

köszi a választ:)

bár én ugy értettem h bulizni nem szeretek de azért szeretek néha jól kinézni:)

2009. aug. 10. 00:27
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak minden lány olyan lenne mint Te!!! Sok lánynak lehetnél a példaképe!!! Fiú vagyok!
2009. aug. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Lol, ilyen csaj nekem is kell:D. ne aggódj nem kell attol félned hogy egyedül leszel, csak ne változz meg:) Sok sikert 18/F
2009. aug. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

jajj köszönöm,aranyosak vagytok, most már azért nyugodtabb vagyok:D:P

már csak az a bökkenő h hol lehetne ismerkedni:D:D

utcsó válaszolónak: ígérem h nem változok meg:):D

2009. aug. 10. 22:42
 19/22 anonim ***** válasza:
És csak cigi?
2009. aug. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

jajj hol már. még a cigi el is menne ha jó a csaj meg minden. mert megszoktam a füstöt és meg is tudom állni. de azért tegyen ellene h ne legyen cigi szagú


hozzáteszem énse járok sehova..xD

17/F

2009. aug. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!