Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzek most így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek most így?

Figyelt kérdés
Régebben, kb. 1-2 hónapja kavargattam egy sráccal, aztán ez valahogy abbamaradt. Most ugyanezzel a sráccal fog randizni a barátnőm, és iszonyatosan rosszul esik, pedig NEM vagyok szerelmes a srácba, ebben teljesen biztos vagyok (mert az exemet szeretem, még mindig). Miért vagyok féltékeny? Talán a hiúságomat sérti?

2012. okt. 25. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert valami belsőséges érzésed támad iránta, amiről nem is tudsz, vagy csak tudat alatt létezik. Esetleg nem vallód be magadnak.
2012. okt. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, kizártnak tartom, hogy érzek iránta valamit. Igazából csak rosszul esik, de nem vagyok dühös, ha meg éreznék valamit a fiú iránt, a barátnőmmel már nem lennénk barátnők..
2012. okt. 25. 21:17
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig valami csak van benned iránta, ha féltékeny vagy!
2012. okt. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez tisztára megérhető :) a barátnőd még nem hallot arról a szabályról hogy sose kezdj ki a barátnőd volt pasijával? ha kavartatok még akkor is.. ez általában mindenkinek rosszul esik.. azis lehet hogy túl jóvolt vele, és benned maradt az érzés. talán hiányzik? szerintem mondd el a barátnődnek. ha igaz barát, biztos megérti :)
2012. okt. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem a srác hiányzik, hanem az, hogy foglalkozott velem.

Igazából az a helyzet, hogy még mindig az exemet szeretem, aki nem érzi irántam ugyanezt, úgyhogy kb. az egész nyaram azzal telt, hogy találjak valakit, aki nagyjából kitölti az űrt, amit hagyott maga után. Ez volt ez a fiú.

2012. okt. 26. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!