Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elérni, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni, hogy ne függjön az életem a nőktől?

Figyelt kérdés

Az egyetem nagyon nehéz volt, nem voltak lányok, folyton mindent aszerint értékeltem (és ma is), hogy mennyire segit közelebb a lányokhoz. Semmi nem érdekelt, csak hogy végre legyen már csajom. Depresszió, pszichoterápia, csuszás a tanulmányokkal, pedig voltak haverjaim, hobbim, csak épp lányok nem voltak a környezetemben.


Aztán lett egy csajom véletlenül, nagyo silány és semmitmondó kapcsolat, de ez volt az egyetlen dolog az életemben amit értékeltem, történetesen, hogy valaki végre szétteszi a lábát és fontos nekem. Jo esetben hetente tudtunk találkozni, szóval nem volt egy nagy egymásoncsüngés. A tanulmányi eredményeim végre megugrottak, lettek ambicioim, ha nincs ez a kapcsolat, akkor kibukok az iskolából.


A csajomat elhagytam 1 év után, elkezdtem nöket hajkurászni, de majdnem egy év után rá kellett jönnöm, hogy nem tudok jó lenni a nöknél, mert tulságosan akarom és nem is vagyok nekik elég jó. Mostmár a régi, világtalan személyiségem is hiányzik, mert még azzal is természetesebb és vonzóbb voltam, mint most, hogy két lábbal mászok a nők lelkivilágába, ami viszont csak ideig óráig vonzó.


Most itt vagyok a senki földjén, a diplomámat nyelvvizsga hiánya miatt nem kaphatom meg, de semmihez nem tudok kezdeni, mert fáj, hogy egyszerüen nem tudok szerezni magamnak egy barátnöt, de szexre is max csak nagyon silány nőket. Tudom, hogy ha lenne egy scajom, és fontosnak tudmán magam érezni UJRA, akkor rendbe jönne az életem, de nekem most magamtól kell megtalálnom az utamat, és ez most csakhogynem lehetetlennek tünik.


Egyik nap telik a másik után és minden teljesen szürke, letompult az értelmem is, eltunyultam.


Nagyon nehéz elengedni ezt a nőzés dolgot és benyelni, hogy most megint évekig nem lesz senkim, ráadásul most minden korábbinál jobban egyedül vagyok és magányosan.


2012. okt. 25. 22:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Tipikus depressziós,gyenge,önbizalom hiányos szerencsecsomag vagy.Azért vagy ilyen,mert így is állsz hozzá saját magadhoz.Arra nem méltatod saját magadat,hogy legyen egy minőségi,tartalmas életed,amelyben vannak célok és tervek,bulizás,kikapcsolódás,és persze kapcsolatteremtés.Eleve iszonyúan magadnak való vagy,ezt jól tükrözi,hogy silánynak minősíted az átlagos nőket,közben meg sóvárogsz egy álomkép után,amely soha nem lehet a tied.Aztán mikor észbe kapsz,akkor megalkuvással próbálsz boldog lenni.Itt rontod el,de nagyon.Én a helyedben rágyúrnék erre a ,,kapcsolat-teremtősdire",és picit megtanulnám saját magamat szeretni.Te örökre sikertelen ember maradsz,ha nem változik a hozzáállásod a világhoz.A helyedben én egy félig üres pohárra például azt mondanám,félig teli van,és boldogan felhajtanám,mert ennyi jár nekem.Szerintem ehhez hasonló életszemléletre kéne váltanod.
2012. okt. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Legyél b*zi!
2012. okt. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nekem az átlag lány az ideál, az elérhetetlen álomkép. A silány nök nálam az már tényleg a bottal se nyulnál hozzá kategoria, de nekem hozzájuk kell érnem sajnos, mert nincs más!
2012. okt. 25. 22:13
 4/14 anonim ***** válasza:
Ezt magyarázom.Lehetetlen nincs,csak tehetetlen.Amíg így állsz hozzá a dolgokhoz,addig csak ez jut.Nem becsülöd meg magadat,így azt gondolod,túl kevés vagy egy átlagos lánynak.Ez meg lerí Rólad,így persze,hogy riasztja az egészséges önbizalmú,valahogy kinéző nőket.
2012. okt. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

na jó, amúgy nem kell a mese, mert a a srác aki jól néz ki, az önbizalomhiányosan is kell a lányoknak. Legalábbis egy átlagos lánynak biztosan!


Sajnos nem értitek meg, hogy amit leirtok a számomra az tejlesen értelmezhetetlen. Ez olyan, mintha egy vaknak magyaráznád a szineket.

2012. okt. 25. 22:23
 6/14 TOMAtm ***** válasza:
kasztráltasd magad.akkor nem lesz gondod a nőkre.
2012. okt. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
előbb kiprobálom nagyanyádat
2012. okt. 27. 17:17
 8/14 anonim ***** válasza:

nem ér annyit egy nő, hogy miattuk depis legyél, vagy hisztérikus állapotban légy. Nem függ tőlük, marhára nem.


ÉN egy nő miatt nem lombozódnék le, az biztos!!!

2012. okt. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 palosm ***** válasza:
Fedezd fel a meglévő környezeted, tele van jóval és rosszal. (Rosszat már megtaláltad) Foglalkozni kell a rossz dolgokkal, de ne mindig azon gondolkozz hogy hogyan lehetne megoldani. Hanem találd meg a pozitivakat. A világ olyan ahogy felfogod. A bizonyíték: Ha más képes sokkal rosszabb élethelyzetben boldog lenni, párkapcsoltban élni (nyomorékan, vakon, eltorzult arcal, stb.) akkor te miért nem? Ő hogy csinálja? Ezen gondolkozz.
2012. okt. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nem tudok rájönni, ezért kérdeztem meg.
2012. okt. 27. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!