Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális vagyok? Lehet ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok? Lehet ebből valami?

Figyelt kérdés

Egy szupermarketben megláttam egy fiút (pénztáros), és másnap csak azért mentem el hogy megint lássam.

Nem tudok róla semmit, de nagyon szimpatikusnak tűnik!

Szerintetet hülye vagyok hogy miatta járkálok oda?


2012. okt. 26. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem, én is voltam már így....:)
2012. okt. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%

Nem.

Egyszer vegyél egy üveg bort meg egy óvszert, ha tökös lépni fog...

2012. okt. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Második! ez hülyeség, azt hinné, hogy van pasim!

Meg amúgysem vagyok ribanc, ha az lennék akkor esetleg megvalósítható lenne az ötleted...

2012. okt. 26. 08:57
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, mit akart a második. Mi értelme van azt hitetni a kiszemelttel, hogy van kivel lefeküdni?


Amúgy nem vagy hülye, egyszerűen alapot keresel ismerkedni. Könnyű is a dolgod, mert mindig tudod, hol találod és van is alapod megszólítani.

2012. okt. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
A pénztárosság szép szakma.
2012. okt. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kérdésedre válaszolva: Nem, nem vagy normális, és nem hiszem ,hogy ebből lehet bármi. Esetleg talán kérdezd meg a nevét... melóban nem nagyon szeretik, ha csajoznak a pénztáros....
2012. okt. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Most errol az jutott eszembe, hogy Radnoti Miklosnak mar elso latasra megtetszett Gyarmati Fanni, es Radnoti szandekosan osszecserelte a ceruzaikat, hogy a legkozelebbi talalkozasuknal legyen oka megszolitani a lanyt.

Szoval elofordulnak az ilyen kis trukkok, ha az ember meg akar ismerkedni valakivel.:)


Azzal viszont nem mesz sokra, ha csak eljarsz vasarolgatni hozza, valahogy probalj beszelgetest kezdemenyezni vele, ami nem konnyu, hiszen neki az a munkahelye es dolgoznia kell.

Esetleg probald megtudni, hogy mikor vegez es munkaido utan intezd ugy, hogy "veletlenul" osszetalalkozz vele...

2012. okt. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Engedd meg, hogy ezzel a videóval válaszoljak neked: http://www.youtube.com/watch?v=fBdIRNfyJD4&t=11s


És valóban. Igazat mond a Bölcs! Keveset láttál még az életben és arra van szükséged, hogy szeressenek... hát te nem vagy NYOMÁLIS!

2012. okt. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!