Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarnak a csajok tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak a csajok tőlem párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Kérdésem arra irányul,hogy csak dugni akarok,nem bájologni kapcsival minden.De sajna tőlem kapcsolatot akarnak és nem szexet,holott én csak szexet sokat,szexkapcsolatot.

Miért olyan nehéz ilyen ,,ribiket" találni?

Minden ki panaszkodik,hogy minden nő ribi,hát szerintem ,,sajnos" nincsen vagy alig vannak.

Nem nagyképűsködni akarok hanem kiváncsi vagyok normális véleményekre.


2012. okt. 26. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
lehet rosszul indítasz, és a lánynak az jön le, hogy komoly kapcsolatra vagy alkalmas.
2012. okt. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen szemetek ezek a nők, hogy elvárnak némi ismeretséget meg valami többet mindig, holott csak ki kéne elégíteniük az igényeidet. A mocskok.
2012. okt. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Na ez vicces, tőlem meg szexet akarnak....nem tudom mi van itt:/
2012. okt. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát utolsó cserélek veled szívesen :D
2012. okt. 26. 16:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért,mert elvárásaik vannak 3egy férfi felé,így feléd is.Legalábbis a normálisabbjának.Eddig csak ezekkel futottál össze.Ennyi.
2012. okt. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De nekem meg nem elég a szex...szóval hidd el nem olyan jó ez
2012. okt. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tőlem meg semmit sem akarnak. Mi a titkotok?
2012. okt. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A ribi nem az a nő, aki csak szexet akar. A ribi az a nő, aki lazán lefekszik egy pasival kevés ismeretség után is. De rendszerint akaszkodóak ám! :) Csak ezt kevesen tudják.


Tisztázd a csajokkal a helyzetet, de megnyugtatlak, hogy úgy is be fognak próbálkozni a kapcsolatos dolgokkal.

2012. okt. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ha egy férfi nem tudja kiírni normálisan magyarul a kapcsolat szót, (kapcsi), akkor nem értem miért nem találsz "ribiket". Normális nő el nem viselné azt, ahogy fogalmazol. :) És ezt veheted bóknak, mert erre hajtasz. :D
2012. okt. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!