Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak olyan pasikkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak olyan pasikkal lehet találkozni, akiknek a középpontban a sex áll és laza kapcsolatot, vagy szeretői viszonyt akarnak? Miért nem akarnak barátnőt és miért élik meg kötöttségnek a párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
2009. okt. 5. 15:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert valószínűleg olyan helyen keresed, ahol csak ilyenek fordulnak elő és az áhított normális pasid észre sem veszed, mert nem nyomul ezerrel.
2009. okt. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%

Tapasztalataim szerint minden pasi egy nagy fax, aki csak a farka után tud menni. 24/L

De talán, azért mert a mai világban már mindenki ( nő, férfi) annyit csalódott, hogy jobbnak látja, ha van egy kötöttségek nélküli kapcsolata, ami tudja, hogy nem jár "fájdalommal".

2009. okt. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan érzésem, hogy ti a tipikus divatmajom pasikról beszéltek. Azoktól ne várjatok mást. Mondjuk nem discoban vagy hasonló helyeken kéne pasit keresni...
2009. okt. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen,egy diszkóban kb 1 az ezerhez az esélyed,hogy kifogj egy normális,értelmes pasit.Tehát,rossz helyen keresgélsz,másrészt a 18-25 év közötti pasik nagy többsége még nem érzi alkalmasnak magát egy komoly párkapcsolatra(persze,itt is bőven akadnak kivételek!),és elég éretlenül viselkedik.Te komolyabb típus vagy,és érzelmekre vágysz,keresgélj valami komolyabb,színvonalasabb helyen,környezetben.Ha még sulizol,mondjuk középsuliba jársz,esetleg készülsz egyetemre,fősulira,az is bővíti a lehetőségek tárházát.Esetleg barátnőkkel kávézóba,cukrászdába beülhetnél hétvégente,hátha...
2009. okt. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem járok discoba, dolgozó, huszonéves nő vagyok és hasonló korú pasit szeretnék.
2009. okt. 5. 15:42
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Értem,így már más a helyzet!Munkahelyeden is csak szexmániás bunkók vannak?Lehet,hogy ott is akadna olyan pasi,aki nem túl nagyszájú,látszólag csendesebb,lehet,azzal kéne próbálkoznod.Vagy olyan pasikkal,akik kicsit visszahúzódóbbnak néznek ki,nem akkora sármőrök,viszont kiderülhet róluk,hogy igenis jó fejek...Az a baj,hogy tényleg nehéz kifogni a normális fajtát.Én szurkolok Neked azért! :-)
2009. okt. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

FFi vagyok és csak szólok, hogy a nőkben (is) van a hiba! :D :D :D


A következő okok miatt:

1, A nők előnyben részesítik azokat a pasikat, akiknek van/volt már párjuk, "használt, de már bizonyított" alapon. (Ezt nem én mondom, nem is az ujjamból szoptam ki, olvastam.) ;)

2, A férfiak, bár alkatilag nem monogámok, tehát belefér nekik a több párhuzamos kapcsolat, azért elég nagy számban lusták és kedvelik a biztonságot is. Tehát jó az, ha van egy állandó nő, aki mellé sokan bevállalják a kalandot is. Ők nyilván csak erre hajlanak, a váltás macera.

3, Akiknek pedig még nincs párjuk, és egyelőre nem is akarnak laza szexnél többet, azoknál is lehetnek az okok sokfélék. (Nem érzi magát elég felnőttnek, még élni akar; még nem választott, csak próbálkozik; nem párt keres hanem pót-anyucit; lélekben még gyerek stb.)


A kötöttséget azért élik meg kötöttségként, mert az. Ezen nincs mit ragozni, a helyes kérdés, hogy melyik pasi mekkora kötöttség mellett érzi még jól magát? Ez nyilván egyénileg különböző.


Lehet ezen fanyalogni, akár vitatkozni is, ez az én meglátásom, 41 évesen.


Ha azonban valaki hajlandó belegondolni, és belátni, hogy a fentiekben ott van igazság, akkor tényleg annak a korábbi válasznak van igaza, hogy rossz helyen keresed, illetve Te választasz állandóan ilyen pasikat! (Sajnos akkor felmerül az is, hogy hol a "jó hely"? Mert jön a másik bölcsesség, miszerint a jó pasik már mind foglaltak vagy melegek. Ami visszavezet a kérdés elejére, hogy a jó pasi...) :)


A világ nagy és vannak benne másfajta pasik is. (Igaz, hogy általában már foglaltak.) Na jó, nem ragozom tovább! :D :D :D

2009. okt. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Fogdjunk, hogy egy csinos, mondhatjuk jó nő vagy, aki hozzászokott, hogy a hasonló kaliberű pasik csapják neki a szelet. És éppen ezért, ne értsd félre, olyan a kisugárzásod, hogy egy szerényebb valaki, aki nincs megáldva hat embernek is elegendő önbizalommal, nem is mer kezdeményezni még ha tetszel is neki. Szerintem egy kicsit jobban nyisd ki a szemed és rá fogsz jönni, hogy akit keresel, annak lehet, hogy nincs A6-os Audija és nem jár mindennap kondizni, de ennek ellenére többet tud neked adni, mint akikkel eddig jártál. Számodra a világot eddig a menő csávók jelentették, szerintem tágítsd az érdeklődési körödet. Persze lehet, hogy tévedek.
2009. okt. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ismerj meg olyan pasit is,akit eddig valamiért nem vettél észre!Szólítsd meg valami ürüggyel,haverkodj vele!Én nő vagyok,de szerintem a pasiknak is jól tud esni,ha a nők kezdeményeznek,főleg azoknak,akik nem túl menők,viszont rendesek és jószívűek!Sok baráti,és nem baráti kapcsolatra tettem szert az évek során,mert olyanokkal is összehaverkodtam,akik nem voltak társaság közepe,sőt,eleinte a köszönésen kívül nem is szóltak hozzám,így én szóltam hozzájuk.Aztán kedves voltam,dumáltunk,és kialakult valami.Néha nem az,amire vágytam,de legalább esélyt adtam a dolognak.
2009. okt. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nagyon tévedsz, nem vagyok jó nő, bárcsak olyan lennék, amilyennek leírtál...
2009. okt. 5. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!