Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Ti borotváljátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti borotváljátok a farkatok körül? És csajok! Nektek hogy jön be egy pasi farka? Ha csupasz v ha nem? : P

Figyelt kérdés
2009. aug. 9. 23:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
70%
Egy pasi legyen szőrös, az a férias (legalábbis NEKEM az jön be.) És nemszoktam köpködni fanszőrt, hiszen a szőrét kell szopogatni. SOse értettem, hogy a nyavajába mondják egyesek, hogy nemszeret szőrt köpködni, kíváncsi lennék hogy csinálják, mert velem még olyna nemvolt, pedig nállunk az az előjáték fő része nállunk a barátommal. Szerintem a szőrös a nyerő.
2009. aug. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Csupaszon jobb mert nem viszket :D Ennyi...
2009. aug. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
csupasz!
2009. aug. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Ha szőrös akkor nem viszket, én szerintem. Sokkal kényelmesebb
2009. aug. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Azért az elég fura amikor a pasi lába hasa szőrös közte meg ott egy szőrtelen terület.Szerintem a rövidre vágott szexi:)
2009. aug. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
natur szőrös sose nyirtam
2018. szept. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!