Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A bátyám barátnője. Megszokom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bátyám barátnője. Megszokom?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. Van egy bátyám, akit a világon mindennél jobban szeretek. 3 éve kiment Franciaországba dolgozni, ahol találkozott egy kint élő, de magyarul is beszélő lánnyal. Valamelyik szülője magyar, de most ez nem lényeg. Most először hozta haza. Kb egy hónapja vannak itthon, és majd csak karácsony után mennek. És a csaj..aranyos, meg kedves, próbál velem mindig beszélgetni, de annyira hihetetlenül zavar, amikor merci-vel köszön meg valamit, ebédet vagy vacsorát vagy bármi mást...meg folyton azt mondja hogy pardon, nem bocsánat vagy valami...és ezt folytathatnám reggelig, csomó mindent franciául mond, és nem tudom miért, de olyankor képes vagyok úgy felhúzni magam, hogy kell vagy 20 perc mire lenyugszom..de tényleg nem tudom miért...megszokom valaha? És miért reagálok rá vajon így?

2012. okt. 26. 21:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Je ne sais pas....
2012. okt. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj, ha éveket töltesz külföldön, olyan közegben, akkor rádragadnak az ott használatos szavak. Egy ismerősöm 10 évet élt külföldön, mikor hazajött, olyan akcentusa volt, hogy senki nem hitte el, hogy magyar. Ez tök természetes dolog. Esetleg mondd neki h beszéljen magyarul.
2012. okt. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Dehülye vagy. Hozzám évente egyszer eljön a brazil haverom. Leginkább angolul dumálunk, mert írtó röhejjes akcentussal beszéli a magyart. És?
2012. okt. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszed h felsobbrenduskodik, pedig csak francia.. engem is irritalna valoszinu de csak nem direkt csinalja... ne torodj vele:-)
2012. okt. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
minden külföldön élő kevert nyelven beszél mivel az elöbb eszébe jut, engem ez nem zavar senkinél. Bár azért a köszönömöt mondhatná magyarul. Ennél nagyobb baj ne legyen vele amugy.
2012. okt. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem csíped a franciákat?
2012. okt. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
a francia nyelv szépségei ..., óó és én ezt a szar nyelvet tanuléom :(
2012. okt. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem direkt csinálja, mert nem nézem ki belőle, csak nem tudom, akkor is zavar valamiért...meg amikor a bátyám ír levelet, amikor nincs otthon, és a szeretleket franciául írja, majd fel robbanok :D Lehet hogy csak a francia nyelvvel állok hadilábon, pedig, szép nyelv...csak lehet számomra nem :D
2012. okt. 26. 21:49
 9/17 anonim ***** válasza:
nem inkább féltékeny vagy a szerelmükre? Ilyen esetben amikor nem tud az ember már mibe belekötni akkor ilyen hülyeségekre is kiakad.....
2012. okt. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ja és, ajándékba szülinapomra, ami most volt valamelyik nap, a hatás kedvéért, egy Merci csokit kaptam... :D
2012. okt. 26. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!