Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy barátom, nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom, nagyon bejön, és én is bejövök neki. Csak az a baj, hogy neki van barátnője. Akkor most mit csináljak?

Figyelt kérdés
És nem tudja, hogy én tudom hogy van barátnője... És sajnos egyre kevesebbet beszélünk....
2012. okt. 22. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.Amíg barátnője van..Miért akarod a csajtól elszakítani?
2012. okt. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem a felesége, akkor ne törődj vele. Egy szimpla párkapcsolat az még semmi. Együtt vannak, ezt nyugodtan szét lehet rombolni, feltéve ha így kell ,hogy legyen, tehát mindkét fél akarja, és az előző partner már nem annyira felel meg. Akkor tovább kell lépni. A párkapcsolat a házasélettel ellentétben nem szent dolog. Kutyát nem érdekel,hogy van -e párja vagy nem. A te életed, ne jótékonykodj vadidegeneknek. Majd a fiú eldönti,hogy kit szeret jobban. Akivel jár, vagy téged. Ha téged, akkor majd kivágja az aktuális nőjét és kész. Ha meglépi, előbb utóbb úgyis ki lenne rúgva valamikor a jövőben. HA nem teszi meg, akkor meg szintén nem vesztesz semmit. Egyetlen érdés kell hogy felmerüljön egy párkapcsolatban lévé ember meghódításával kapcsolatban: Tudok -e jobb lenni, tudok e többet adni neki mint az aktuális párja. Ha igen ,akkor le kell radírozni mellőle. Majd eldönti a fickó,hogy mit/ kit akar. Az ő lelkén szárad a 3. fél sorsa, nem a tiéden. tE csak adsz egy esélyt magadnak.
2012. okt. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekled,akkor lép ezügyben,szakít a csajjal,és boldog lesz melletted.Ha nem érdekled,és szereti a barátnőjét,akár fejen is állhatsz.Elvégre az még nem minden,hogy tetszel Neki,nekem is tetszik sok mindenki,haverom is akad ilyen,én mégis a páromat szeretem,és hű vagyok Hozzá,hiszen a szerelmem akkor is Ő marad.Tehát várd meg,lép-e bármit is,ha pedig úgy érzed,Őt a barátnője érdekli,akkor inkább ne tégy tönkre egy boldog és jól működő párkapcsolatot!Valószínűleg Neked sem esne jól,ha valaki a barátodra fenné a fogát.
2012. okt. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Első kommentelő: nem akarom szétszakítani őket, örülök hogy örül. (nekem addig jó, amíg nem látom vele együtt)... már majdnem összejöttünk, és akkor jött a lány, úgyhogy nekem azelőtt megtetszett, mielőtt volt barátnője
2012. okt. 23. 17:04
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom szétszedni őket, nyugi, azért olyan tapló nem leszek. :) Egyenlőre várok, és már annyira nem is zavar, hisz a sráccal amúgy is jóban vagyunk :) ha meg szakítanak, akkor remélem bármi megtörténhet
2012. okt. 23. 17:08
 6/8 anonim ***** válasza:
és ha te is úgy járnál mit a csaj?Jönne egy másik lány és elcsábítaná a srácot tőled.Még is hogy esne ez?Várj míg szakítanak
2012. okt. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Figyelj. Ez egy olyan dolog, hogy akik most párkapcsolatban vannak, azok nyilván magukkra gondolnak, azt írják, hoyg nehogy lépj ám, mert így ők is biztonságban érzik magukat. Akiknek most nincs senkijük azok meg bíztetnak, hogy semmit nem jelent ha van párja, mert ez a TÉNY, nincs jeggyűrűje, lépj nyugodtan. Ebben sose lesz megegyezés. De mit törődsz te a másik vadidegen féllel? Kit érdekel? Ha lapátra kell hogy kerüljön úgyis arra fog. A lényeg,hogy adj magadnak esélyt, aztán majd dönt a fickó,hogy te kellesz -e neki jobban. Ez nem taplóság.Mennyi de mennyi példát látok az évek során,hogy állítólagos nagy szerelmek olyan két és fél perc döntés után szünnek meg mert jön egy jobb hódító. Aztán tovább lépnek az emberek. MErt így döntöttek. Nincs ebben semmi. Akit lepattintanak, mint exet, annak is csak jobb lesz, mert nem él hazugságban, ha mennie kell, úgyis limitált az ideje.
2012. okt. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti kommentelő: nem, nem hinném, hogy jól esne, de igazából nem is "csábítom", csak bejön. Legyen boldog, nem akarom őket szétszakítani, a csajszit nem is ismerem...
2012. okt. 26. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!