Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, mondjatok egy jo okot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, mondjatok egy jo okot, hogy ilyet miert csinaltok? Lent.

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Es tortent mar hasonlo eset mas sraccal is...


2012. okt. 27. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Én szoktam ilyet csinálni. 1 esetben. Ha szeretek egy lányt,és egyszer csak észreveszem,vagy azt érzem,h ő nem szívesen van velem. Ilyenkor nem futok utána tovább,nem bombázom smsekkel. Inkább tudatosan megszakítom vele a kapcsolatot,úgy h mondjuk megigérem neki,h felhívom,és aztán nem keresem többé. Inkább higgyen szemétnek,mint egy nyomulós lúzernek,ha már egyszer úgysem jövök be neki.

Hogy végül is kinek jó ez(?)...passz...senkinek.:']

2012. okt. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szívemből szóltál, első!
2012. okt. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Talán könnyebb volna minden,ha sms helyett legalább telefonálás lenne.Annyira kiveszett ez a mai emberekből....Teljesen kétértelmű tud lenni az írott szó,sokkal könnyebb lenne mindenkinek az élőbeszéd,a tlaálkozás,de legalább minimum telefonálgatás.
2012. okt. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hát nekem pot bnőm csinálta ezt, jártunk 3 hónapig, szakítotutnk rá 1,5 hónapra kiutazott küldföldre 1 hétre, és állandóan írt h íy szeret, úgy szeret, mire hazaért el is múlt... :D, pedig úgy volt h kibékülümnk én is benne lettem vna, erre jól hoppon hagyott.


gondolom a honvágy miatt felerősödnek az érzések.

2012. okt. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elso, hidd el, nem ereztettem vele ilyet. Bar eleinte nem jott be, kesobb megkedveltem en is, ezert beleegyeztem a talalkaba, en is irtam smseket, sot kuldtem egy- ket provokapo kepet is magamrol, amig tavol volt... erre ezt csinalta. Nem ertem, mi lehet a gond velem, pedig eskuszom, hogy jol jarna velem, fogalma sincs, mit veszit. Biztosan talal nalam szebbet, de jobbat aligha...
2012. okt. 27. 12:15
 6/6 A kérdező kommentje:
Azert szeretnek pasi fejjel gondolkozni egy kicsit... Nem egyszerubb megmondani, hogy ennyi volt, esetleg megbeszelni, hogy ki mit rontott el, hogy legkozelebb ne ess bele ugyanabba a hibaba, mint hogy megvalaszolatlan kerdesekkel hagyni a masikat??
2012. okt. 27. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!