Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg tetszem neki vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bogee123 kérdése:

Tényleg tetszem neki vagy csak szórakozik velem?

Figyelt kérdés
Egy jóideje tetszik az osztálytársam. Akárhányszor kérdezték a barátnőim, mindegyiknek azt mondta nem akar tőlem semmit és nem járna velem, volt amikor jelzőzött is. Sokszor vesztünk össze, de mindig ő keresett fel, hogy béküljünk ki. Elég perverz és még éretlennek mondanám, de nem tudom megszűntetni magamban az érzést akárhogy próbáltam.. Akárki kérdezi mostanában azt szoktam mondani hogy 'már rég nem tetszik' vagy 'jaj egyáltalán nem érdekel már' igyekszem elhitetni mindenkivel hogy tényleg így van, Vele is. Volt a múltkor egy sulibuli, ahol sokszor nézett ahogy táncoltam és kereste a közelségem.. és volt hogy egy másik fiúval beszélgettem és az meg átkarolt..aztán jött a haverjával és rá akarták csapni az ajtót a csávóra akivel beszéltem..meg egy másik haverom rendezte a bulit és vele is elég jóba vagyunk, megöleltem meg táncoltam vele azt pedig meg akarátk verni..szóval már nem értem az egészet! Vélemény? 14/L
2012. okt. 27. 15:45
 1/4 anonim válasza:
Szerintem tetszel neki:)
2012. okt. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ:)
2012. okt. 27. 15:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a fiút, de lehet, hogy csak vonzódik hozzád. Kitudja...
2012. okt. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem lehet,hogy a barátnőid féltékenyek, és azért mondják,hogy nem tetszel neki,mert nekik is tetszik ő?
2013. jan. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!