Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet azt tudni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet azt tudni, hogy tényleg tetszem valakinek vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel egy pár hete ismerjük egymást. Ezeket a dolgokat csinálja: Mikor találkozunk, mindig szól valami frappánsat.Érdeklődik, hogy mi volt a suliban/milyen napom volt; figyeli mikor mit csinálok, és mindig "beleköt"


Egyik nap pl mikor dolgozott kimentem, erre odajött hozzám, és leült beszélgetni. Mondtam, hogy inkább bemegyek, mert nem akarom feltartani munka közben. Erre mondta, hogy "ááá, nem baj, meg én őt nem tartom fel" Máskor meg mondtam neki, hogy de jó, hogy az egyik kollégája nincs itt, mert mindig csak zavar engem. Aztán hozzátette, hogy nem baj, majd én zavarlak téged helyette is, és mosolygott.


De a nagyim szerint csak szórakozik velem, mert tutira van neki barátnője. Én nem tudok róla, hogy lenne + a szüleitől is azt hallom, hogy tetszem neki....Mondjuk a nagyim kb azt nézi ki belőlem, hogy én úgysem kellenék senkinek, ilyeneket mond a hátam mögött, hogy "dehát tudjuk milyen a lány..." Azért mert nagyon visszafogott, csöndes vagyok, és még soha nem volt barátom.


2010. máj. 8. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:

a nagyid nagyon nem kedves. szerintem tetszel neki,ne érdekeljen most mit gondol a nagyid.TE életed,TE döntesz.És a visszafogott,csöndes lányoknak nem lehet barátjuk vagy mi?????

na bátorság ;)

2010. máj. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Lehet, hogy bejössz neki.. ;)

A nagyidra meg ne is hallgass.. -.-"

2010. máj. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én próbálok bátor lenni, kedves lenni vele, múltkor is pl egész jót beszélgettünk, de mindig ezt csinálja a nagyim. Én megkérdeztem, hogy ő hogyan látja, hogy tetszem-e neki, de ő csak csóválta a fejét, hogy szerinte nem.

Neki ez a mániája, hogy én úgysem kellek senkinek, én nem vagyok jó, pl az unokatestvérem szebb nálam stb. Mondjuk ezt így nem mondja a szemembe, de tudom, hogy ezt hiszi + hallottam ahogy valakinek ezt taglalja...

2010. máj. 8. 15:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy tényleg tetszel-e neki, vagy csak szórakozik az ennyiből nem derül ki. Szerintem ugyanígy viselkedne akkor is ha csak szórakozna, és akkor is ha tényleg tetszenél neki. Majd ha elhív randira, akkor már elhiheted hogy tetszel neki. De akkor is benne van a pakliban hogy csak kis kalandot akar. Beszélgess vele, érezd jól magad vele, aztán majd úgyis meglátod hogy alakul a dolog.

A mamádnak szavaival pedig ne törődj.:)

2010. máj. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amíg úgy érzed, hogy csak szórakozik veled, szórakozz te is vele és így nem lesz a dologból egyoldalú fájdaolmas ügy. Ne vedd túl komolyan. Ha szerelem ébred benne irántad, valószínű egyértelműbb jeleket ad majd.
2010. máj. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem szórakozik!! Tetszel neki!! És ezek jó jelek,amiket csinál,amiket ide leírtál..A nagyid meg-.- Pff inkább nem minősítem..Inkább szurkolna,nem pedig elvenné a kedved-.-..Sz*rd le(neharagudj),csináld at amit te jónak látsz,és ne befolyásoljon amit a nagyid mond..Ha neked is tetszik a fiú,akkor hajrá;) Szerintem tuti bejössz a fiúnak!!!:)
2010. máj. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!