Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismertem társkeresőn egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem társkeresőn egy lányt, első találkozáskor csókoljam meg?

Figyelt kérdés

Tehát repülővel mindketten három napra elmegyünk "telelni" jövőhéten és kérdeném, hogy csókoljam meg, vagy sem?

én 22/f ő 20/l


2012. okt. 27. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez majd a helyzettől függ, de 3 nap alatt azért valószínű.
2012. okt. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jól megy nektek ha első randit külföldön tartjátok :D
2012. okt. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmiképp. Hisz mégiscsak most fog élőbe először látni, lehet nem fogsz neki bejönni. Ez épp elég nagy koppanás lenne akkor neki, hát ha még le is akarnád smárolni.. én azt mondom először beszélgessetek, aztán meglátod hogy viszonyul hozzád. Lehet hogy csak haverként fog tekinteni rád.
2012. okt. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!